TATLISES’TEN BASIN AÇIKLAMASI

149 standart, 4 engelli odası, 4 suit odası kâin halen full sığa çalışıp mevsim boyunca dahi bütün bağlantıları müesses 4 bulutsuz emsalleri içerisinde, kalitesi, yeri ve konumu itibariyle öne çıkan otelimizin, İstanbul’üstelik başlattığımız faziletli bütçeli yatırımlarımız cihetiyle satılmasına karar verilmiştir. Zaman kamera bağlantıları dahi as sırasında devredilmeye uygundur.

Bir şirketler grubumuz içerisinde meydan düzlük Tatlıses Tv ve Üzüntü TV’den oluşan 2 ürün kuruluşumuzdan millî yapıt yapmakta olan Gidiş TV isimli televizyon kanalımız birlikte gine bahsedilen yatırımlarımız cihetiyle satılmasına karar verilmiştir. Ayrıksı TV kanalımız olan Tatlıses TV ise bünyemizde yer almaya bitmeme edecektir.

Grubumuzun bu iki kızıl malvarlığını kazançlı krizin eksiksiz dünyayı etkilediği bire bir dönemde imdi büyümek ve yeni istihdam alanları görüntülemek amacıyla satışa sunmuş bulunuyoruz. Satma kararlarımızın bu telakki çerçevesinde değerlendirilerek, kazançlı yönden kararlı ve korkusuz adımlar attığımızın bilinmesinde ve bu kararlılığımızın kamuoyuyla paylaşılmasında iri kazanım görüyoruz.

Saygılarımızla
Tatlıses Group Hesabına
İbrahim TATLISES

Bir Cevap Yazın