Tayyar Işıksaçan yazdı: ‘Arda’nın yıpranmamış gözdesi Maral mı?’

Oyuncu Maral Büyüksaraç iş kadını Nurettin Hasman ile aşkını noktalar noktalamaz eskimemiş ayrımsız aşka yelken açtı.

iş adamı Mete Büyüksaraç ’ın kızı olan Maral Büyüksaraç ile Nurettin Hasman arasında 3 yıldır süre gelen efsane aşk Hasman ’ın kıskançlıkları dolayısıyla bitince sosyetin güzelin çevresi yeniden haylaz playboylarla doldu.

Nurettin Hasman ’dan tıpkı hafta evvel ayrılan Maral Büyüksaraç Geçtiğimiz akşam ezanı Nişantaşı ’nda tıpkı mekanda kamet gösterdi.

Benzeri mekanda Arda Turan ’ında olduğu gecenin ilerleyici saatlerinde alkolünde etkisiyle Arda ve Maral arasında hamam tıpkı takarrüp gerçekleştiği dillere düştü.

Akşam süresince DJ ’den sonsuz Tarkan ’ın “İşim olmaz amor” şarkısını talip Maral Büyüksaraç ve Arda Turan şeb geç saatlerde mekanı aynı saatlerde değişik ayrılma ettiler.

Sarışınlara olan merakı ile maruf Arda ’nın bu esmer güzeli ile yakınlaşması “Arda ilk kez bire bir esmere vuruldu” yorumlarına illet oldu.

Maral Büyüksaraç ayrımsız müddet öncede ünlü komedyacı Cem Yılmayan ile tıpkısı çiçek skandalı yaşamıştı. Henüz 18 yaşında olan ve gerek güzelliği gerekse fiziği ile sosyetinin genişlik pir kızlarından biri olan Maral Büyüksaraç ’ın çabuk aşk hayatı adeta sarrafiye döndürüyor.

Tayyar IŞIKSAÇAN / tayyarisiksacan.com

Bir Cevap Yazın