Tekaüt kerkes ‘kredi çekip’ çapkınlığa gitti!

Ihtiyaç kredisiyle ‘ereksiyon ’ olamadı!

Habertürk’ten Cemal Doğan’ın haberine bakarak Turan Y. ’nin Ankara Birlik Mahallesi ’nde bire bir bankadan 5 bin 250 TL itimat çektiği günün gecesi yaşanan fenomen iddiaya bakarak şöyle gelişti:

Turan Y. ilk Sakarya Caddesi ’nde tıpkısı barda alkol aldı ve eğlendi. Peşi Sıra, Millet ’ta haddinden fazla sayıda amerikan bar ve pavyonun bulunduğu Rüzgarlı Caddesi ’hangi gitti. Buradaki tıpkı mekânda etanol almaya bitmeme eden Turan Y., arkalama istediği garsonun yönlendirmesiyle Emine C. ve Gonca Y. ile 1 saatlik birliktelik için 100 ’er TL ’ye konvansiyon sağladı.

İKİ KADINLA AYNI YATAĞA GİRDİ

Takım, otele gitti. Turan Y. gecenin böylelikle karakola giderek parasını çaldıkları iddiasıyla kadınlardan sızlanan oldu. İki hayat kadını ise iddiaları reddederek olayı şöyle anlattı: “Kendisi aynı nev ereksiyon olamadı. Bekledik düzelir diye, fakat inikat gereği 1 saatlik süremiz dolmuştu. Bize 100 ’er TL elan verdi. Gene ereksiyon olamayınca zamanımız dolduğu amacıyla otelden terk etmek istedik. Sonraları hoşnutsuzluk etti. Kesinlikle parasını çalmadık, gelişigüzel olduğumuz süre ortamında da odaya başka birileri gelmedi…”

Müddeiumumilik, şikâyetçinin iddialarını doğrular nitelikte maddesel tutamak bulunamadığı üzere kadınlar için ‘takipsizlik ’ kararı verdi.

Bir Cevap Yazın