Ten bakımı amacıyla altın kavait

Akşam’dan Bayram Ayı Özçelik yazdı..

1. Birlik bakışlar için dolgunca aynı makyajdan dahası gerekir. Gaflet Uykusu alışkanlıkları, beslenme şekli ve geçer ürünlerin içerdiği bileşenler, gözlerin pekâlâ göründüğünde iri rol oynar.

2. Çokça fazla kafein bezdirmek derinin kurumasına posta kurgu. Ancak göz kremlerinin içeriğinde saha düzlük kafein, teftiş torbalarının ve yağız halkaların azalmasına, henüz örtüsüz yapılış tıpkısı kap oluşumuna koruyucu tamam.

3. Uykusuz tıpkısı gecenin peşi sıra beğenilen torba çaylar gözlere bol gelir.

4. Cilde nem vermek, rahatlatmak ve uğraşmak amacıyla aloe vera içeren ürünleri tercih edebilirsiniz.

5. K vitamini içeren ayn kremleri yok etmek, gözaltlarında oluşan yağız halkalarla savaşmak için deli dolu benzeri nöbet.

6. Gözaltında oluşan şişlikler amacıyla papatya içeren göz kremleri kullanabilirsiniz.

7. Makyaj malzemelerinin bile serencam kullanma tarihleri var. Yüz pudrası, eyeliner, kapatıcı ve iyi iki yıl, maskaralık ve göz kremleri şeş ay, fırçalar makul muhafaza edildiği sürece 10 yıl kullanılabilir.

8. Yüzünüzde biriken kirler ve geberik hücrelerden arınmak için haftada 2-3 posta peeling yaptırabilirsiniz.

9. Aut etkenlerden kaynaklanan hasarı göğüslemek üzere nemlendirici kullanabilirsiniz. Antrparantez eli nimetli su somurmak cildinizi nemlendirmeye yardımcı evet.

10. 25 ila 35 ’li yaşlardaysanız, retinol, C vitamini ve hyaluronik asit içeren deri hizmet ürünlerini tercih etmelisiniz.

11. Güneş havari ve nemlendirici kremleri ten yaşlanmasını engellemek amacıyla kullanabilirsiniz. Düzenli kullanım ile kap daha mıhlı ve gailesiz bir görünüme kavuşur.

12. Günce cilt hizmet ürünlerinin kullanımında galiba tıpkısı ayakyolu izlemelisiniz. Önce kap temizleyici ve tonik sebebiyle temizlemeli, serum ve nemlendiriciler ile nemlendirmeli, arkası sıra destek olmak amacıyla SPF içeren mahsulat kullanmalısınız.

13. Deride akarsu kaybı sunma çokça şeb gerçekleştiği için gece kremi çekmek yiyecek!

14. Beniz yogası açmak yüz kaslarını güçlendirir, kırışıklıkları ve sarkmaları önler.

15. Kışın sıcak suyla cağ yapmayın. Ilık su ile pH`ı cilde akla yatkın (pH 5.5) sabun içermeyen temizleyiciler yeğleme edin. Banyoda 10 dakikadan aşkın kalmamaya çalışın.

16. Banyo sonrasında, nemlendirici kreminizi cildiniz tamamen kurumadan uygulayın.

17. Sigara içmeyerek cildinizin elan dolgunca beslenmesini sağlayın.

18. Selüliti engel olmak üzere arz faal ve berduş yöntemlerden biri, cildi kuruyken kalbe akilane fırçalamak. 

Bayram Ayı ÖZÇELİK /  www.sevvalozcelik.com 

Bir Cevap Yazın