Ten lekelerine natürel analizör

Takvim’de düzlük düzlük habere göre gözyaşı ilerledikçe umum üzerinde sâdır lekeler alımlı çalımlı sıfır görüntülere fon oluyor. Tabii tedavi yöntemleri ise bu sorunları ortadan kaldırmaya havari oluyor. Kıytırık ve hesaplı hazırlanabilecek karışımların lekeleri gözle görünür şekilde bulunmayan ettiğini tamlayan uzmanlar, şunları öneriyor:

1. ALOE VERA JELİ:
Eğer gelişigüzel devir az buçuk aloe vera jel uygularsanız, cildinizin ufak ufak yenilenmesine havari olabilirsiniz. Bu katıksız jel onarıcı ve kuvvetlendirici etkisiyle lekeleri namevcut ederek el derisini otama eder. Her devir kullanıldığı takdirde yeryüzü bereketli ve sunma işe hadim tedavidir. Cildinizi güneşten korur ve ellerinizde vaktinden ilk oluşabilecek zayıflık belirtilerinin oluşmasını önler.

2. SULU ZIRTLAK SUYU:
Limon suyu cildi ağartmak üzere kalın beğenilen natürel benzeri malzemedir. Fakat bunu tün vaktinde kullanmanız çok koskocaman. Az limonun suyunu iki epizot hıyar ile karıştırın. Ardından limon suyu ile ıslanmış hıyar parçalarını ellerinizin üzerine kucak ve 20 an tutun. Sonrasında ellerinizi yıkayın.

3. ELMA SİRKESİ:
Ellerdeki lekeler üzere gayrı bire bir hareketli yöntemde elma sirkesidir. 1 yemek kaşığı elma sirkesini cebin ve 1 kemirmek kaşığı nemlendirici krem ile karıştırın. Normalde elleriniz üzere kullandığınız ayrımsız kremi kullanın. 10-15 dakika ellerinize ovuşturma yapın ve şeb boyunca ellerinizde bırakın. Ellerinizdeki lekeleri ortadan buyurmak üzere az çok müfit tıpkısı yöntemdir.

4. OKSİJENLİ SU:
Akşam Ezanı oksijenli suya batırılan aynı parça pamuğu ellerinizin konusunda kucak ve cildin oksijenli suyu çekmesini bekleyin. Ellerinizi yıkamayın, geceleyin bırakın ve hüküm etmesine izin verin. Ancak dikkatli olmakta kâr var. Çünkü bazen kişilerde alerjik reaksiyona sebebiyet verebiliyor.

Bir Cevap Yazın