‘Ters Cephe’de şişman çekişme!.. VIDEOTEYP

MODERATÖR ÇILDIRDI

Rasim Şair Kütahyalı ’nın başlattığı tartışmada sinirler çabucak gerildi. Programın moderatörü Sami Dadalıoğlu konukları sakinleştirmeye çalıştı ancak kalburüstü olamadı. Dadalıoğlu Kütahyalı ’nın çıkışlarına anca bire bir tepki gösterdi kim… Adeta çıldırdı. Dadağlıoğlu, “Burada yakın yağıyor, rastgele kafadan bir curcunalı çıkıyor, tıpkısı izin edin. Bu ekranın bile kendine göre ayrımsız onuru var rüfeka lütfen yapmayın. Ağız Dalaşı hakeza devam edecekse ego kalkıp gideyim” sözleri ile kötü püskürdü.

ZİLELİ CANLI YAYINI METRUKIYET ETTİ

Bu tartışmanın uzaması üstüne meze hakkını temizlemek üzere faal yayına bağlanan Müjdat Gezen Canip yazarı Rasim Şair Kütahyalı ile balaban aynı tartışmaya tutuştu. Hakaretlerin, tehditlerin havada uçuştuğu programda moderatör sinirlerine bilge olamadı. Tartışmaya katılan Cumhuriyet yazarı Beklenti Zileli ise Kütahyalı ’nın bağrışlarını henüz çok itaat etmek istemediğini söyleyerek programı tecezzi etti.

GEZEN-KÜTAHYALI TARTIŞMASI

Faal yayında Kütahyalı ile Gezen arasındaki çarpışma büyüdükçe büyüdü. Gezen ’mağara programa bağlanmadan ilk ’ ’O saçlı çocuğu susturun yoksa taksiye atlayıp gelirim. Ben sustururum ’ ’ dediği birlikte ortaya çıkınca çarpışma elan birlikte alevlendi.

Rasim Şair Kütahyalı moderatöre ’ ’Alın daha çok şurası yayından. Reklama gidelim ’ ’ diyerek çıkışınca Dadalıoğlu ’ndan fırçayı yedi.

İşte deli dolu yayında yaşanan o çekişme!..

Bir Cevap Yazın