‘Ters Cephe’nin sonunu getiren anif tartışma!..

Kanaltürk Pahal Alnaç programını yayından kaldırdı! Taraf yazarı Mehmet Baransu Kanaltürk ’e şikayet etti, âlem karıştı. Ümit Zileli ’yi gözden çıkaran Kanaltürk, Salih Tuna ve Rasim Âşık Kütahyalı ’dan tepki aldı. Böylelikle hat yönetimi cezrî tıpkısı aşama attı..

Önceki hafta Kanaltürk ekranlarında emniyetsiz ayrımsız diyalog gerçekleşmişti. Enver Aysever, Rasim Ozan Kütahyalı, Salih Tuna ve Ümit Zileli ’nin kayran aldığı Olumsuz Cephe programında Mehmet Baransu telefonla yayına bağlanmış ve o programda akıllara zarar hakaretler havada uçuşmuştu.

Mehmet Baransu ile anif bir şekilde tartışan Beklenti Zileli, Baransu ’evet “onursuz, kırıcı, sıkılmaz herif, ekti, sahtekar… ” gibi dokunaklı sözler söylemişti.

CANLI YAYINDA YEPYENI EDEN TARTIŞMA (VIDEOTEYP)

BARANSU BASTIRDI, IZLENCE BİTTİ

Bu programın peşi sıra Mehmet Baransu, Zileli ’nin peşini bırakmadı. Baransu, Ümit Zileli ’yi Kanaltürk yönetimine şikayet etti. Kanaltürk yönetimi birlikte önceki etapta Zileli ’nin gönderilmesine değişmeyen verdi. Bu değişmeyen ise Zileli ’nin izlence partnerleri Salih Tuna ve Rasim Saz Şairi Kütahyalı ’dan reaksiyon aldı. Kütahyalı ve Tuna, “Zileli programa çıkmazsa tığ dahi çıkmayız” deyince Kanaltürk yönetimi da programı global bitirdi.

ZİLELİ ’NİN KÜFÜRLERİ AKSÜLAMEL ALMIŞTI

Kanaltürk ’nam sabıkalı programını bitiren Ümit Zileli ’nin baş döndürücü saldırganlığı olmuştu. Ağıza alınmayacak sözlerin yayınlandığı programa Ahit Gazetesi Genel Eser Yönetmeni Ekrem Sisli üstelik tepki göstermişti. Tütsülü haftabaşında kaleme aldığı yazıda, “Hafta içinde birisi Mehmet Baransu için ağza alınmayacak hakaretleri sıralamış. Bildirme küfürbaz âdem de halka sarih tıpkı yerde bu lafları etmez. Kalibresi bağan bu laflar televizyonda bu kadar pervasızca söylenirken kanal yöneticileri ne iş yapıyor? Editörlerin on paralık mi tartı duygusu kalmamış? Evet dahi reyting için her konu mubah mı sayılıyor?” demişti.

Bir Cevap Yazın