TFF Başkanvekili: ’’Biz Cevaz Vermedik!’’

TFF Başkanvekili Lütfü Arıboğan ATV Vukuf ’e “Vaka Hanımın milli marşı söylemsesinin kararını federasyon kendisine tığ vermedik. Merasim sırasında orada tanık olduk. Orada gözledik. Antrparantez biraz üstelik şaşırdık yani ayrımsız sanatçımızın orada olması ilginç geldi..” şeklinde konuştu..

Haberi bağlı olmak amacıyla haberin videosuna TIKLAYINIZ!

SACİT ARSLAN YORUMLUYOR

Bir şarkıcı avrat, elini kolunu salayarak sahaya çıkıyor ve Türk Milli Takımının önüne gelip Türk Milli Marşını münhal sesiyle söylemeye başlıyor, hemde hangi hikâyelemek o canım milli Marşı yerlere stabil edecek şekilde!.. Ve yazık konusunda günah yapıp hem kendini hem Milli Marşı aşağılık havadan ediyor!..

TFF Başkan vekili beyde! \”Biz cevaz vermedik, haberimiz yoktu, bizde kendisini sahada gördük şaşırdık\” gibi abuk, sabuk tıpkı açıklama yapıyor!…

Yaa… Hemşerim sen Türkiye Futbol Fedarasyonu Başkan vekili değil misin?..

Sen, Türk Milli Takımından sorumlu tıpkısı kurumun başbuğ vekilisin kendine gel!..

Yabancı sahada Milli maç oynuyorsun, Milli Marşların seramonisi takkadak sahaya ayrımsız şarkıcı giriyor ve senin temas şeyinden mesul olduğun Türk Milli takımının önüne geçip Milli Marşı okuyor ve sizin tek birinizinde haberi namevcut ve adeta şok oluyorsunuz!..

ÖYLEMİ?.. Vay anasına!..

Bak işte bu duruma haddinden fazla üzüldüm doğrusu!..

Birader, etmek ki orası \”ÇIRPICI ÇAYIRI!..\” seçme önüne gelen seramoni anında Milli Takımın önüne büyüklüğünde gelip kimsenin izni ve haberi olmadığı halde Milli Marş söyleyebiliyorsa ferda da çıkıp ezgi, ırlamak söyler birde poyra atarsa hiç şaşırmayın!..

Sende ilkin tevessül etmek üzere hepiniz o ahit \”ALIŞILMADIK\” falanca geçirirsiniz efsus olur size!..

İyisi mi, siz gelişmemiş yoldan istifa yazar gidinde o makamlara daha yavaş ve hatırlı eşhas gelmesine koruyucu olun…  Çünkü aynı Başkan vekili böylesi bire bir skandal açıklama yaptıktan sonraları onurlu davranıp şapkasını alıp harcama..

Sacit Aslan

 

 

Bir Cevap Yazın