Tims Production’dan açıklama!..

KAMUOYUNA SESLI DUYURU

15.01.2011 tarihi itibarıyla info@tim.tv adresinden müvekkil şirketin ünvan, telefon ve fax numaraları kullanılmak suretiyle ;
“Merhabalar Teferruatlı süredir Kebir Çağ Dizisi ve Oyuncuları karşı yapılan karalama kampanyasından sonra şimdide genel ağ üzerinden sanatçılarımızın sitelerine saldırılar düzenlenmektedir. www.muhtesemyuzyil.tv vewww.meryemuzerli.tv Resmi web sitelerİ 1 haftadır kapatılmaktadır.Sanatçılarımız ve şeriklik çalışanlarımızın maillerinede kezalik tıpkısı saldırılar düzenlenmektedir. Şurası nakletmek isterizki bu kalıp eylemler kesinlikle birşeylerden vazgecilmeye mevzi vermez. Alelhusus kendilerini dinci diye niteleyerek adlandırıp resmi sitelere pornografik foto koyanları kınadıgımızı bellemek isteriz.” Şeklinde aynı açıklama yapıldığı belirlenmiştir. Internet ortamında haddinden fazla sayıda sevimli ve kuruluşa ulaştırılan sağlam ve içeriğinin, müvekkil şirket ve yapımı olan Majör Asır dizisi oyuncuları ile tek ilgisi bulunmamaktadır.

Belirtilen yakın adresine cevaben aşağıdaki ihtar gönderilmiştir.

Sayın Ilgili,
Şirketimiz TİMS Yapım Film Org. Titr. ve Tic. Ltd. Şti. nin ünvan – bulunak – fax bilgilerini kullanmanız yasa dışıdır. Düşünce içeriğinde yer düzlük açıklamanız ise asılsız olup, şirketimizi ve sözleşmeli oyuncularımızı bağlamamaktadır. Şirketimiz ünvan, adres bilgilerinin ve yukarıda belirtilen yakın adresinin kullanılması YASA ALIMLI OLDUĞUNDAN; kullanımınız ve bu yolla 3. kişilere yapılan açıklamalar sonucu oluşacak seçkin soy türel sevgili dolayısıyla hakkınızda yasal girişimde bulunulacağını bildirir, faaliyetinizi derhal durdurmanızı önemle ihtar ederiz.

TİMS Prodüksiyon Film Org. Unvan. ve Tic. Ltd. Şti.
Vekili Av. Ayça Ülker Çahantimur

Müvekkil TİMS Yapım Film Erganun. Unvan. ve Tic. Ltd. Şti. namına yapılan birlik
açıklamalar vekilleri ve basın ve halkla ilgiler sorumlusu sıfatıyla ID Iletişim …..
aracılığıyla yapıldığından, bu eşhas dışındaki tek açıklamanın şirketimize ait
olmadığını bildirir, montaj ahali gayeli bu ve benzeri faaliyetlerin dikkate
alınmamasını birlik matbuat iz organlarından önemle irade ederiz.

TİMS Prodüksiyon Film Erganun. San. ve Tic. Ltd. Şti.
Vekili Av. Alem Ülker Çahantimur

Bir Cevap Yazın