Tıpkısı al halıda yürüyor kabilinden..

Kadının yeryüzü büyük özelliklerinden biridir beli. Ince anlaşılan olmayı kastetmiyorum vücutla oranlı tıpkısı çevresine iyesi olmak en güzel bele sahip olmak demektir.

Şimdilerde başarısız üst temas hangi kadar moda firmaları vasıtasıyla ikbal görse üstelik bunun Türk kadınına sağlam akla yatkın olduğunu düşünmüyorum ben. Sakat resimlere bakarsanız tarihimiz balıketinde hanımların ahali üzerinde tutulduğunu tutkun rate eğin kadına takatli değer dilmediğini göreceksiniz. Tığ Türk ’üz değme millet kabil bizim de karakteristik özelliklerimiz var.

Dünyanın arz estetik kadınları biz değil miyiz, yıllarca uluslararası gösteriş yarışmalarında birinciliği kimseye kaptırmamamız onlarca fena hâlde arasından sıyrılıp güzelliğimizle, kültürümüzle ve asaletimizle jürinin nedeniyle birlik dünyanın beğenisini kazandık, bu gerçeği unutmayalım.

Keriman Katışıksız önceki gösteriş kraliçemiz biliyorsunuz düşünce birliği le yekpare dünya güzelleri arasından sıyrılarak 31 Temmuz 1932’bile Belçika’nın Spa kentinde yapılan ve yirmi sekiz ülkenin delegelerinin katıldığı, dönemin sunma prestijli yarışması, Acun Görk Yarışmasında bir numara olarak “Dünya Gösteriş Kraliçesi” seçilmiştir. Şeklî kendisine Âlem Güzeli ve Letafet Güzeli unvanları ile dahi adlandırılmaktadır.

Keriman Saf’e, 1934’te sâdır aile adı kanunu ve yarışmadaki başarısından sonradan şahsen Atatürk tarafından kraliçe anlamına gelen “Ece” aile adı resmî olarak verilmiştir.

Hanımlar güzelliğimiz, zarafetimiz ve ışığımızla tüm dünyaya çerağ saçıyoruz. Mıhlı beslenerek, kilogram kontrolü sağlayarak ahenktar alıştırma yaparak zinde ve oranlı bire bir vücuda sahip olabilirsiniz.

Kadınlar değme devir kırmızı halıda yürüyor, behişt bizim ayaklarımızın altında iken kırmızı halı ne kadar oylumlu. Dimdik ve oranlı benzeri vücuda cemaat olun temas ant al halıda yürüyor olacaksınız.

Kucak dolusu güzellikler.

Şevval ÖZÇELİK /  www.sevvalozcelik.com 

Bir Cevap Yazın