Titiz izleyicilerin gözünden kaçmayan teferruat

Perşembe akşamları istekle izlenen “Aşk-ı Yasak” dizisinde haram aşk ruhlu Behlül ile Bihter’in ‘amor yuvası’ olarak bilinen taş çatı, Perşembe akşamı yayınlanan “Kurtlar Vadisi Pusu” dizisinde bile ekranlara yansıdı.

Legend Otel bünyesinde hür bire bir süit yerine işletilen ‘Kardak’ adlı bu mekan, Behlül ve Bihter’in öpüşme sahnesiyle çabucak popüler olmuştu. 1854 yılında gemici barınağı olarak mensur edilen çatı, Kurtlar Vadisi Pusu’nun geri akşamki kullanılmamış bölümünde bilinmez toplantı mekanı adına kullanıldı.

ARON FELLER’İN MEÇHUL MEKÂNI OLDU

Dizide, ‘Ortadoğu Hazar Araştırmaları Merkezi Stratejisti’ ve ‘CIA dal düzey yöneticisi’ olarak lüks düz ve ayrımsız nevi ‘Amerikan koyu devleti’ temsilcisi olan Aron Feller, Türkiye’deki ‘bakir oluşumu’ görüşmek amacıyla, Çelik Alemdar’dan bilinmeyen benzeri şekilde, İskender Şişman ve Zaza dahi dahil doğmak amacıyla ‘yandaşlarını’ bu mekanda topladı. Adsiz buluşmada, Aron Feller, İskender Balaban ve Zaza Dayı’nın yanı sıra Davut Tataroğlu, Bedri Fincancı, Turan Kaçgar, Hakkı, Mehmet Fikret ve İbrahim da amade bulundu.

GECELİĞİ BİN 500 DOLAR

Aşk-ı Memnu’de popüler olmasının arkası sıra ünlülerin ve aksiyon dünyasının birlikte bilinmeyen kaçış yeri haline gelen ‘Kardak’ süitinde, geceliği bin 500 dolara kalınıyor. Dirilik başı 100 dolara otelden Kardak’a turlar de düzenleniyor. Riva’nın gizli eksik benzeri koyunda konuşlu 100 metrekarelik, 2 odalı suit, İstanbul’a 40, Legend Otel’e ise 15 dakika mesafede.

Kere

Bir Cevap Yazın