Titrek Bahtiyar dünyalık sıkıntısı mı çekiyor?..

Güneş’te saha alan habere bakarak Titrek Bahtiyar, namına TV’de “Titrek, Ses Sayan ’a okşamak üzere kendini yırttı” diyen Songül Karlı’evet tazminat davası açmış ve kazanmıştı.

Davanın açıldığından birlikte haberi olmadığını söyleyen Songül Karlı, “Söylediğim sözler taşlama muhtevalı değildi. Oturmadığım adreslere tebligatlar yapılarak ülkü sonuçlandırılmış. Haberi önce duyduğunda alay ya bile magazin dedikodusu zannettim ve oralı olmadım. Sorun süreci gizlilikle yürütülmüş, gizlilikle yürütüldüğü üzere davaya avukat üstelik yollayamadan hüküm çıkarılmış” dedi.

Lerzan Mutlu’nun paraya ihtiyacı olduğu amacıyla araya Ilgi Akalın’ı koyduğunu ve kendisini sıkıştırdığını belirten Songül Karlı şunları dile getirdi;

SONGÜL DEMIN KILIÇ ÇEKTİ

“Titrek’ın paraya ihtiyacı olduğunu tümce biliyor. O ise televizyona çıkıp, benden kazandığı dünyalık ile çocuklara burs vereceğini söylüyor. Kendisine zaman 11 bin 956 TL yolladım. Okşayıcı tıpkı işe vesile olduğum amacıyla hangi çocuklara burs verilecek aktarmak, ülfet etmek istiyorum. Kimseye sav açmadan kendi kazancından bir çokça yavru okutan ve bunu bugüne dek irat gereği duymayan ben, burs verilecek çocuklarla tanışmak giderek tıpkı sıkıntıları olursa yardım etmek istiyorum.”

Demin umum gözler Titrek Mutlu’ya çevrildi. 

Bir Cevap Yazın