TMSF’NİN İKİZLERİ…

TMSF’NİN İKİZLERİ…

Başımızda bela az olmazmış kabil tıpkı yenisi elan eklendi. Bu belanın ismi Esra ve Ceyda kardeşler…Bunlar kim mi, daha bi fikrim yok…!!! Olan fikrimde köle kalsın… Ne aksiyon mi yaparlar; sıhhatli olsunlar Amme kurumu TMSF Yönetimindeki Cine5 televizyonunda sabahleyin programı yaparlar… İzlemediyseniz kaynak ederim, Türk halkını bilgilendiren, eğlendiren yoğun mahmul bire bir program…Yalannnn, söylerken üstelik kusmak istiyorum… Görüntülük kirliliğinden eksantrik bire bir husus değil… Kızcağızlar kendilerini adamakıllı ve zeki sanıyorlar… Birileri bu garip kızlarımıza doğal gaz vermiş o gazla yollarına bitmeme ediyorlar.

Efsus kim, takkadak çıban sarışın olmaları dışında hiçbir meziyetleri olmayan bu kızcağızların TMSF yönetimindeki televizyonda program yapmaları… Düzeysiz konuşmalarını geçtim ama meslektaşım Müge Dağıstanlı için ekrandan şu sözleri sarfetmelerini hazmedemedim… Ayrımsız kaç ahit önce kameraların karşısına geçip ‘ Mügeciğim ya bizim peşimizden koşan erkeklerin benzeri tanesi acaba senin suratına bakar mı haddinden fazla merak ediyorum.

Ya keşke ahmak olsaymışsın birlikte bir dirhem sunturlu olsaymışsın. Bu amal aptallığa bakmıyor canım güzelliğe bakıyor. Yaa. Ego anne seninle bildirişim kuran erkekleri zaaf ediyorum. Senin suratını görmemek üzere acaba gözlerini falanca mı kapatıyorlar seninle bildirişim kurarken? Yoksa kafana poşet mi filan mı geçiriyorlar? Neyse neyse tasa büyüyünce geçer akçe. Bak evde kalmışsın. ‘ işte devletin cemaat olduğu kanaldan iki hadsiz bu sözleri sarf ettiler… Acaba geçek yönetimi bu kızların ekrandaki tavırlarından utanmıyorlar mı ???  Köle çokça merak ediyorum, üstün zekanızla beni aydınlatın çakma sarışınlar. Sizin peşinizde koşan erkekler acep hangi amaçla koşuyorlar !!!

Tutku Uçan / Güneş Gazetesi

Bir Cevap Yazın