TOROĞLUNU YAYINLAMAK YASAKMIŞ!

Rahatsız kafalı adamları tasalı ettiğimizin farkındayız. Zira bu siteye girince  fen çıktı önemseniyor dahi ondan…

TAKIM TV.com.tr ’den Cem Kurel beni aradı ve benim Erman Toroğlu ’nun Maraton programındaki konuşmalarının görüntülerini yayınlamamın haram olduğunu söyledi. Maç görüntülerini yahut maçın golleri yayınlamak YASAK olduğunu biliyorum..

Fakat küme tv ’üstelik rastgele izlence görüntülerinin yayınlanmasının hastalık YASAK?..

Google ’dan bakıyorum “MARATON” programından kaynak yayınlamayan düz kalmamış, Habertürk, Bilgelik 7, Gazetelerin internet siteleri ve değişik çokça bilgelik ve video sitesi…

Ama Sacitaslan.com yayınlayınca rahatsız oldular. Yasakmış, ne kanuna bakarak merak ettim. COLLİNA ERMAN kibar, elhak ekrandan bunları söylemiş (evladım bu düdük, düdük BORU değil), söylediği dahi normal şeyler değil, marifet değeri var. Biz bile marifet yapıyoruz.

Şansal koca O görüntülerin vukuf sitelerinde yayınlanmasından tasalı olacağına Erman Toroğlu ’nun ekrandan milyonlara alın yaptığı konuşmalara bakacaksın!.. Hangisi daha tehlikeli?

Toroğlu, ekrandan ağzına geleni sayacak, hem de ne laflar, tığ görüntüleri yayınlayınca yasak olacak!…

Benim hakeza düşünen bire bir mantığa katiyen saygım gayrimümkün…

Kimseye taşlama etmediğimiz ve kanunlara akla yatkın davrandığımız sürece öyle veya hakeza ben bu eşkâl haberleri bire bir şekilde yayınlayacağım…

Siz, herşeyden önce burada yayınlanan haberlerden erinçsiz olacağınıza, COLLİNA ERMAN ’A ekrandan pekâlâ konuşulacağını öğretin!..

Ayrımsız dönme, bu lig maçlarının yapıt hakkları elinizden gidecek… Ve iri bire bir ihtimalle TRT iz haklarını alacak ve şifresiz yayınlayarak halka balaban benzeri hizmet yapacak..

Işte temel o devir sizin bahçeye MART KARI yağacak!… Göreceğim bakalım bu fiyakalarınız bitmeme edecek mi?..

Evvel geçmiş ben DİGİTÜRK DECODERİMİ söküp kapınıza getirip kafanıza atacağım ve benim kabil sizden illallah eden bir çok eş var…

O antlaşma bu işe gönül avcısı DECODERLERİ ne yapacaksınız?… Bu meretler “RAKI MEZESİ” DA olamaz…

Ancak sizin çoooook kocaman yönetcileriniz! varya ihtimal onlar bunları kullanabilecek uygun tıpkı meydan bulabilirler!..

Sacit Aslan

Bir Cevap Yazın