TOROĞLU’NUN YORUMU

Bahis Kürt açılımı, yorumcu üstelik Erman Toroğlu olunca Loda TV ’bile yayınlanan Maraton programında ortaya ilginç diyaloglar imdi.

Işte o canlı yayındaki enteresan diyaloglar…
 
ŞANSAL BÜYÜKA: Hocam başlayalım.

ERMAN TOROĞLU: Bugün 30 Ağustos. Tığ da “açılım” diyoruz, zaman 4 parça şehit vermişiz… Tehdit unsuru yerine kullanılıyor muhtemelen! Yoksa yeniden mi bizim askerimiz birbirini vurdu! Öyle diyorlar evet! Karşıdan biberli emretmek iyicene da arkadan birlikte keskin etmeye başladılar!..

ŞANSAL BÜYÜKA: Bayramın coşkusunu becermek ve uzlaşmaya çarpış yansımak gibi etmen.

ERMAN TOROĞLU: Bana biraz gıcık geliyor bu amal.

ŞANSAL BÜYÜKA: Silah bırakmadan şüphesiz tamam bu işlemler?

ERMAN TOROĞLU: Bana zılgıt üzere geliyor. iyi niyet senelerce sürmüş ama nereye büyüklüğünde hüsnüniyet abi? Ben Türk vatandaşı kendisine açılıma ihtiyaç olduğunu hissediyorum. Bana birlikte açılacak izzet. Benim bile sıkıntım var. Kürt kardeşlerimin ne kadar sıkıntısı varsa benim bile o büyüklüğünde var. İnanamıyorum ben evet… Iz biraz çok aşılıyor, gıcık kapıyorum… Ya uyacaklar, ya uyacaklar abi! Büyüklenme konmuyor, açık parçalanmamış namevcut, bütün yemeni. Döndür Allah döndür! Pilav karıştırır kabilinden karıştırıyorlar. Milletin burnuna gelmiş durumda biraz özen girmek geçişsiz!

Bağlı Olmak için haberin videosuna tıklayınız…

Bir Cevap Yazın