Trabzonspor’da ‘Usta’ dönemi

Takvim’dahi düzlük kayran habere bakarak Trabzonspor’un 70. genel oturmuş geçmiş gerçekleşti…

Aşure Ayı Mahir, rakipleri Ulu Hekimoğlu ve İbrahim Hacıosmanoğlu’nu geçerek başbuğ seçildi. Bordo-Mavili kulüpte 11.45’ta oy ita işlemi başladı. Rekor katılımla gerçekleşen kongrede oy ita işlemi ise 17.00’üstelik sona erdi. 20 sandıkta gerçekleşen rey istimal işlemi sona erdikten bilahare önce açılan sandıklarda Celil Hekimoğlu’nun listesi önde gözüktü. Fakat sonuç 5 sandığa gelindiğinde Aşure Ayı Çevrimli’nın oyları her an arttı. Sonuç kasa sayımı yapıldıktan bilahare Muharrem Mahir’nın 3061 görüş alarak Bordo-Mavili kulübün 16. Başkanı olduğu açıklandı. Yırtıkça, Hekimoğlu’na 12 fikir fark attı. Yapılan itirazların ardından sonuç 5 kasa bir öğün henüz sayıldı.

HACIOSMANOĞLU GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

9 bin 997 üyenin düşünce kullanma hakkı mevcut Bordo Mavili kulüpte, kurultay sedir başkanı Ahmet Metin Tendürüst, oyları baştan saydırdı. Ateş Parçası, 3061 olan oyunu 3062 yaptı. bu arada başkanlığı kaybeden Hacıosmanoğlu, gözyaşlarını tutamadı. Seçimde üçüncü sırada olan Hacıosmanoğlu, sonuçların arkası sıra ağladı.

CELİL HEKİMOĞLU ŞIŞMAN ALKIŞ ALDI

Intihap sonrası Meclis Başkanı Güre, 3 adayı kürsüye çağırdı. Eski komutan Hacıosmanoğlu veda konuşması yaptı. Sonrasında kürsüye Ulu Hekimoğlu bundan sonra. Hekimoğlu, seçme sonuçlarına ayrımsız kere henüz itiraz etmediklerini dile getirip, “Trabzonspor, bir el daha mahkemelerle uğraşamaz. 50. yılda bökelik istiyoruz” dedi.

ŞAMPİYONLUK YÜRÜYÜŞÜNE BAŞLADIK

Komutan Muharrem Ateş Parçası, seçilmesinde büyük behre sahibi olan kurultay üyelerine teşekkür etti. Katılımın haddinden fazla olmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Yordamlı, “50. yılda şampiyona yürüyüşüne başladığımızı tekmil Türkiye’ye duyuruyoruz. Trabzonspor taraftarları artık daha mebzul benzeri topluluk izleyecek” şeklinde konuştu.

HACIOSMANOĞLU GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

Trabzonspor Çarkıt Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu’nun kurultay salonunda gözyaşlarını tutamaması sosyal medyada haddinden fazla konuşuldu. Seçimden sonraki konuşmasına, ‘Trabzonspor Sevdalıları’ şeklinde başlayan Hacıosmanoğlu, “Yeni yönetime görevinde başarılar diliyorum” açıklaması yaptı.

LUCESCU İLE ANLAŞACAĞIZ

Bordo-Mavili takımın çiçeği burnunda başkanı Muharerrem Kankızıl, seçimden sonraları taraftara müjdeyi verdi. Maharetli, “Sezon böylelikle inşallah Lucescu ile 3-4 yıllık itilaf yapacağız” dedi.

UKRAYNA’DAN AYRILACAK

Seçimden evvel dahi Lucescu’yu takımın başına getireceklerini argüman eden Muharrem Uz’nın seçme sonrası açıklamaları üstelik sosyal medyada çok konuşuldu. Başbuğ Idareci, “Lucescu, sezon böylece Ukrayna’dan ayrılacak. Demin onu da pres durumda çoğaltmak istemiyorum. Ama balaban bir ihtimalle onunla anlaşacağz. Benim çokça mail arkadaşım. Kulübün istikrarlı aynı teknik adamla ihtiyacı var” diye niteleyerek konuştu.

TEKKE BİZİM EVLADIMIZ

Kankızıl,Fatih Mehterhane ismi bana hep soruluyor. Ego onunla devamlı konuşuyorum. O dahi Trabzonspor’bile fariza matlup isimlerden biridir” dedi.

Bir Cevap Yazın