Trabzonspor’dan Ermiş Derdiyok bombası!..

Takvim’da düz kayran habere göre Trabzonspor aleniyet transferde ecnebi oyuncuların beraberinde evcil futbolcularla dahi yakından ilgileniyor. Bordo-Mavili yönetimin Gaziantepsporlu Muhammet Çipo dışında listesine Kasımpaşa’üstelik bu zaman gösterdiği liyakatli performansla adından çok söz ettiren Eren Derdiyok’u aldığı ortaya daha çok.

Trabzonspor Muhammet amacıyla Gaziantepspor’a 3 futbolcu önerdi. Bordo-Mavili dalavere bunun cevabını beklerken Eren Derdiyok amacıyla bile Kasımpaşa ile görüşmelerine yordam verdi. İstanbul kulübü bu futbolcuyu satmaya yunak bakmamasına karşın Trabzonspor’a kapıyı kapatmadığı gelen bilgiler beyninde.

Kasımpaşa’nın değişim teklifini kesinlikle kabul etmediği Ermiş Derdiyok’u fakat faziletkâr ayrımsız bonservis bedeliyle satmayı planladığı öne sürüldü. Bu rakamın ise 5 milyon Euro olduğu belirtildi.

MUHARREM DIRAYETLI KASIMPAŞA İLE GÖRÜŞECEK

Kasımpaşa Beceri Direktörü Rıza Çalımbay’ın Muazzez Derdiyok’un satılmasını istememesi ise Trabzonspor’un karşısına çıkan en kocaman engellerden biri yerine gösteriliyor. Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta’nın Kasımpaşalı yöneticilerle aynı mülakat yaparak Aziz amacıyla sonuç noktayı koymayı planladığı belirlendi. Muazzez’in ise Trabzonspor’dan gelen tekliften haberi olduğu ve yönetimin kararına uyacağı öne sürüldü.

Eren’in transferinde eskimemiş gelişmeler yaşanması bekleniyor.

Bir Cevap Yazın