TRT spikerinin çok print görevi!…

Ankara’da bitmeme eden ve Genelkurmay çarkıt Başkanı ismail Hakkı Karadayı ile 2. Komutan Çevik Bir’in da maznun olduğu 28 Şubat davasında, 1309 sayfalık iddianamenin okunması üzere, TRT eliyle spiker Fulin Arıkan görevlendirildi. Arıkan iddianameyi, diğer TRT spikeri Şener Mete ile alay malay okumaya devam ediyor.

Eski eşine alın başlattığı ünsiyet mücadelesini kazanan TRT spikeri Fulin Arıkan, deminden da Türkiye’nin arz yüce davalarından birine şehadet ediyor. Arıkan, çarkıt eşi tekaüt Albay Kaan Erler’in, özel fotoğraflarını e-sefer aracılığıyla yaydığı gerekçesiyle davacı olmuştu.

Savcılık, Bireyler üzerine ‘’Özel hayatın gizliliğini ihlal, şahsi verileri hukuka yeraltı şekilde kaydetme” iddiasıyla 7 yıla kadar hapishane istemiyle ülkü açtı. Fakat murafaa beyyine yetersizliğinden aklanma değişmeyen verdi.

Yargıtay ise bu kararı bozdu ve Efrat yeniden yargılandı. Fulin Arıkan sakat eşinin fotoğrafları intikam amacıyla genel ağ sitelerine gönderdiğini belirtti. Bu yol murafaa heyeti, Efrat’i 1740 lira nakdî ceza ve 2 yıl 1 ay kodes cezasına mahkum etti.

SÖZCÜ INTERNET SİTESİ

Bir Cevap Yazın