TRT’de 12 görevden kabul etme!..

TRT ‘birlikte Bilim Dairesi Başkanı Ahmet Böken’in görevden alınması ve hesabına Nasuhi Güngör’ün atanmasının ardından zaman toplanmış 12 becerikli görevden makbuz. TRT Avaz’dan iki başöğretmen İbrahim Gürkan ve Sedat Kadı görevden alındı. TRT Bilim ve Spor Yayınları Dairesi Başkanlığı’nda dahi gene başmuallim seviyesindeki, Müstakil Yılmazkol, Ahmet Torun, Cavit Atasever, Atilla Tura, Erol Yüksel, Amaç Özköse ve Mustafa Inanç görevden alınan esame oldu. Yetersiz Istihbarat Müdürü Ersin Şamlı ile ustalık müdürler Fatih Kaşkariko ve Gökhan Yüksel üstelik görevden alındı.

YENİ ADLAR

Görevden alınanların hesabına eskimemiş atamalar da gerçekleştirilmeye başlandı. Buna göre, Olgun Dairesi Başbuğ Yardımcılıklarına Serhat Beyazca ve Tarık Akyıldız getirildi.

TRT Malumat Koordinatörlüğü’ne Yaşar Köteli, Spor Koordinatörlüğü’ne Abdurrahman Başpınar, TRT Nara Eş Güdümcü Yardımcılığı’na Tasavvur Akkoç, beceri müdürlüklere İbrahim Eroğlu ve Mehmet Kavas atandı.

DEVAM ETMESİ BEKLENİYOR

Görevden alınan isimlerin, cesaretsiz görevlere atandıkları, TRT’bile idareci düzeyinde değişikliklerin devam etmesinin bile beklendiği öğrenildi.

TÜRKİYE INTERNET SİTESİ

Bir Cevap Yazın