Tuba Büyüküstün’ü sarsan bilim!

Ekranların müstehap ismi Tuba Büyüküstün ’e eskimemiş bire bir rakip geliyor!

Akşam’da düz düz habere bakarak hem mutluluk içinde hem yurtdışında oldukça çok ayrımsız hayran kitlesine cemaat olan Tuba Büyüküstün, ‘Kiralık Amor ’ dizisiyle yıldızı ışıldak Elçin Sangu ile listelerde müthiş bir rekabet ortamında…

ELÇİN SANGU

İki adlı sima, Türkiye Deneyimsizlik Ödülleri ’nin genel ağ zarfında halkın oylamalarıyla planlı yılın yeryüzü iyileri listesinde yüz yüze geldi. ‘Yeryüzü Ongun Karı Dizi Oyuncusu ’ listesinde Elçin Sangu, Tuba Büyüküstün ’ü geride bıraktı. Hande Erçel, Burçin Terzioğlu, Serenay Sarıkaya kabil isimlerin düz aldığı listede Sangu, birkaç aynı farkla birinci sıraya yükseldi.

TUBA BÜYÜKÜSTÜN

Listenin birincisi Elçin Sangu

Elçin Sangu, 1 milyon 414 bin kişinin oyunu alarak bir numara sırada yer alırken Büyüküstün ise 1 milyon 410 bin kişiyle Sangu ’yu izleme eden insanoğlu oldu. Oylamanın henüz bitmeme ettiği sıralamayı Gülme Erçel ve Burçin Terzioğlu gibi isimler izleme ediyor.

Üçkâğıtçılık sektöründe sakıncasız adımlarla ilerleyen Sangu ’nun yılların oyuncusu Tuba Büyüküstün ’le bu şekilde yarışıyor olması iri bir başarı namına nitelendirildi. Oylama sistemi bibi devam fail listenin serencam durumu ise önümüzdeki günlerde muhtemelen olacak.

Bir Cevap Yazın