Tuğçe Eyilik Ajda Pekkan’a açtığı davayı kaybetti!..

Avukat Kahkaha Var gündemden düşmeyen davayı kazandı!

Ajda Pekkan Tuğçe Eyilik davasında bile yakınlarında bundan sonra!

2013 yılından bu yana bitmeme fail ve Avukat Gülme Var’ın Ajda Pekkan namına vekalet sunup davaya dahil olması ile güdük müddet sonradan sonuçlanan davada, Ajda Pekkan’ın haklılığı tescil edildi..

Ajda Pekkan ile adı basında alay malay mezkûr Bülent Çavuşoğlu’nun eşi Tuğçe Eyilik, 2011 yılında Bülent Çavuşoğlu’na boşanma davası açmıştı ve geçtiğimiz sene boşanmışlardı.

Bununla bu arada Tuğçe Eyilik, Ajda Pekkan’a bile haram aşk yaşadığı iddiası ile dava açmıştı. 3 Sene süren sorun dahi Murafaa Ajda Pekkan lehine karar verdi ve böylece haram aşk yaşadığı iddia edilen Süper Star’a yapılan iddiaların asılsız olduğu ortaya bundan sonra.

29.12.2015 tarihinde yapılan duruşmada Avukat Gülme Var: “Müvekkil dünyaevi birliğinin tarafı değildir ve Türk Medeni Kanunun’bile yükümlülüğünü ihlal fail eşin eylemini birlikte gerçekleştirdiği gönül yönünden aynı düzenleme getirilmemiştir. Bu sebepten tazminat gerektirir bir format yoktur, Müvekkil aleyhine açılan davanın reddini ve karşı davamızın kabulünü dilek ediyorum” dedi.

Bunun üstüne gücük kararını açıklayan mahkeme Ajda Pekkan aleyhine açılan tazminat davası talebini redderek Süper Star’ın haklılığına karar verdi.

Tuğçe Eyilik geçtiğimiz günlerde muhabirlere zaman kaybettiği sevgili ile ilgili namına  ‘Davayı kazandım, onurumu kurtardım’ demişti.

Bir Cevap Yazın