Tuğçe Kazaz Paris katliamını yorumladı

Önce namına mikro dışında yaşanan Mütedeyyin Türk vatandaşları uyaran Kazaz, ‘En çokça sıkıntıyı çekenler ve bizim genişlik haddinden fazla bindi olmamız gerekenler Avrupa’de yaşanan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları. Onlar kendilerini asla ve asla bekâr ve dağ hissetmesinler. Biliyoruz ki Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı ile Islam tıpkısı araya geldiği antlaşma haddinden fazla apayrı aynı sentez oluşturuyor. Bütün güçleriyle orada durmaya devam etsinler’ dedi.

Tuğçe Kazaz, Paris’te yaşanan saldırıya ait ise, ‘Tabii kim bire bir ülkede mizah olmalıdır. Mizahsız tıpkı hayat düşünemiyorum. Gülmece olmalı ve biz gülmeliyiz. Bizim gülerek dahi öğrenmeye ihtiyacımız var. Türkiye’bile üstelik birçok gülmece dergisi var onlar üstelik karikatür çiziyorlar. Dünyada de mizah dergileri siyasal liderlere müteveccih karikatürler yapıyor. Bunlar aynı konvansiyon marifetiyle hatalı anlaşılsa birlikte ego bunun olmasına inanıyorum. Bu evire çevire tıpkısı madde. Siyasal liderleri ve sanatçıları ti’ye alabilirsiniz. Benim inancıma göre Allah’ın gönderdiği delege olan Hz. Muhammed’i ti’ye kabul etmek akıllıca değil. Ego bu saldırıyı ayrıca sıkı kınıyorum. Bu kişiler Islamlık’i akıllıca anlamamış olabilirler. Zaman tıpkısı peygamberin karikatürü çizerek hadsizlik yapmış olabilirler. Bizim dinimiz öldürmeyi emretmez. Yaptıkları ilahi türe çerçevesinde kendilerineydi. Âdem gözünden baktığımız devir üzülüyoruz” diye konuştu.

Saldırıyı düzenleyen kişilerin Ahali-Pedal üyesi olduğunu tez fail Kazaz, 11 Eylül’ün aynı benzerinin dahi Paris’te gerçekleştirilmek istenebileceğinin altını çizdi.

ASIL GAYE ISLAM ALEMİ

Asıl hedefin Islamiyet alemi olduğunu kaydeden Kazaz, twitter’dan da can alıcı açıklamalarda bulundu.

Kazaz, Perde arkasında islamafobi ile birlikte Türkiye, IŞİD ve Ortadoğu’bile kim derin planlar yatıyor’ dedi.

Kazaz’ın açıklamalarını tutkun olmak için haberin videosuna TIKLAYINIZ!..

Bir Cevap Yazın