Türk hisse senedi adamları Rusya’da gözaltına makbuz

Hürriyet’te yer alan habere bakarak gözaltında bir gün geçirip zaman mahkemeye çıkarılan gelişim adamları en son gelen bilgiye göre Soçi’de aynı cem kampına gönderilecek. Hisse Senedi adamlarının oradan de Türkiye’ye sınır dışı edilmesi bekleniyor.

Rusya, Türkiye’ye yaptırım uygulamayacağını açıklarken, Rusya’üstelik hisse senedi görüşmeleri ve fuara katılmaya giden ayrımsız kol hareket adamının gözaltına alındığı öğrenildi.

CNN TÜRK’ün konuştuğu hisse senedi adamlarından bire bir grup elan ilk Krasnodar Yugagro tarım fuarına katilan 22 Türk firmasindan toplanmış 60 Türk, turist kendisine fuara gelmek sebebiyle göçmen bürosunca gözaltına alındılar. Bire Bir dönüş nezarette bekletilen hareket adamlarından tıpkı grup bu sabah mahkemeye çıkarıldı.

Türk Büyükelçiliği’hangi ulaşamadıklarını tamlayan iş adamları hakkında Soçi’de aynı toplama kampına gönderilme ve 10 periyot bilahare sınırdışı kararı çıkarıldı.

CNN TÜRK’ün ulaştığı, kafilede yer alan Çarpışma Baykara vizeler karşılıklı kalktığından bu yana Rusya’daki bütün fuarlara turist vizesi ile gidilebildiğini belirtirken, “Daha geçmiş on paralık böyle bir muamele görmemiştik. Başımıza ne geleceğini bilmiyoruz. Burada budala kaldık” dedi. Baykara, gardiyanın nezaret kapısında “Uçağı düşürdünüz cebin size” dediğini söyledi.

Bir Cevap Yazın