Türk Malı’nda alışılmamış!

Türk Malı ’ndan kalkmak istedi

Türk Malı” dizisinin, alelhusus alelhusus birlikte “Öncesizlik” üzere fenomen benzeri dizinin karşısında bu denli başarı elde etmesini kimse beklemiyordu.

Tayfun Güneyer ’in yazıp yönettiği seri zoru başardı ve ekranların yıpranmamış fenomeni oldu.
Dizinin yakaladığı başarı “Türk Malı”na katkı sağlayanları memnun etti.

“Öncesizlik”i atv ’ye kaptıran Show TV yöneticileri, henüz birkaç paraya tıpkısı reyting başarısını “Türk Malı” ile yakaladığı için bahtiyar…

Projenin sahibi Tayfun Güneyer, yapımcıları ve “Türk Malı”nın başrol oyuncuları mesut…
Dizide kebir karakterlerden birini canlandıran Devin Özgür Çınar ’ın, “Türk Malı”ndan terk etmek istemesi, tıpkısı aha herkesi kıvançlı etmenin tür olmadığını tıpkı yol elan gösterdi.
Devin Mutlak Çınar, aynı yandan “Türk Malı”ndaki rolünden yana bahtiyar olmadığını, gayrı yandan üstelik sağlık sorununu gerekçe gösterip yıpranmamış iz döneminde diziden boşanmak istedi.

Çoğu antlaşma sette yazdığı senaryolarla görüntülük karşısındakileri kahkahaya boğan Tayfun Güneyer ile “Türk Malı”nın yapımcılarından Yüce Gündoğdu ne yaptı etti, Devin Hür Çınar ’ı en azından “şimdilik” kalmaya ikna etti.

Anca sanıyorum kim Güneyer ile Gündoğdu, oyuncuya yıpranmamış eser döneminde henüz ağırlıklı cila yazacağına dayalı saraka vererek onu kandırma etti.

Ancak Güneyer, Çınar ’ın canlandırdığı karakteri ne kadar ön plana çıkarmak istese de “Türk Malı”nın başarısı Şafak Sezer ’le Binnur Kayaç ’nın canlandırdığı “Erman  Abiye Kuzu” çiftine endeksli.

Çünkü seyirci bu ikilinin didişmelerini sevdi.
“Türk Malı”ndaki farklı karakterler işin garnitürü, çerezi…

Diziyi yazan ve çekici Tayfun Güneyer istese dahi, “Erman” ve “Tuvalet”den alengir çalıp Devin Hür Çınar ’a verse da, “Seval”i “Kuzu”lar üzere fenomen yapması tahakküm kadar…

 

Yüce Eyüboğlu – Tabiiyet

Bir Cevap Yazın