Türkiye’nin ‘en gurme’ dergisi imdi!

Gecce Eser Gurubu tarafından hazırlanan ve Kenan Erçetingöz, Güngör Uras, Güneri Civaoğlu, Ertuğrul Özkök, Fatih Altaylı, Ahmet Örs, Ali Esad Göksel, Sermet Severöz, Hasan Sabuncu, Mike Norman, Arda Türkmen, Dilara Kerim, Olcayto Ahmet Tuğsuz gibi Türkiye ’nin sunma ongun gurmelerinin seçimlerinden oluşan Best Restaurant Summer – 2015 imdi! 

İstanbul ’un arz popüler mekanları, Bodrum ve Çeşme ’nin yer yıpranmamış gözdeleri, İzmir ’in, Antalya ’nın, Alanya ’nın, Kemer ’mağara, Side ’nin, Marmaris ’in, Seki ’ın ve Kıbrıs ’ın sunu lezzetli ve genişlik ağır ezgi adresleri keşfetmeniz amacıyla sizi bekliyor.

Hangi mekanda mıntıka servisi var, ne mekan çok pahalı, hangisi henüz huzursuz, etken enstrüman olan mekan hangisi, kimler sabaha kadar kemiksiz, ne mekana giderken ayırtma yaptırmalısınız, hangisinde diyet menü bulabilirsiniz? Seçkin sorunun cevabı bu dergide!

Bakmadan banko yaz programı yapmayın!

300 iş, tertemiz kuşe kâğıdı kağıtlı, mutfaklara ve bölgelere ayrılmış mekanların görselli, sembollü, Türkçe ve Ingilizce anlatımlı halinden oluşan Best Restaurant Summer Dergisi ’yle komple bir yaz geçirebilirsiniz.

Kap stylingini Ertuğrul Özkök ’ün yaptığı Best Restaurant Summer – 2015 bundan sonra; yekpare değme pusula evlerinde satışta. Ayrıca ilkokul zahir otellerde ve büyükelçiliklerde. Türk Çekicilik Yolları ’yla yapacağınız ensiz dışı seyahatlerde hostesinizden Best Restaurant Summer dergisini istemeyi üstelik unutmayın! 

Bir Cevap Yazın