Türkiye’nin ilk magazin kanalı Eylül’ün geçmiş haftası yayında!

Türkiye ’nin ilk ve yegâne “magazin kanalı” Uçankuş TV, Ilkgüz ’nam geçmiş haftası yayına başlıyor.
Müzik, magazin, Tv sektörü, beyaz perde-kol, moda, cemiyet hayatı, esenlik-bedii-görk ve eğlence sektörü özellikle tevessül etmek amacıyla “hayatın içinden” seçme öz Uçankuş TV ’de olacak.
Uçankuş TV, uydu yayınlarının birlikte platformlarda bile olacak ve ayrıca daim genel ağ üzerinden, Türkiye ’nin herhangi bir yerinden ve Avrupa ’dan de ferah ferah izlenebilecek.

AKŞAM DERYA TUNA VE EROL KÖSE SABAHLARI SACİT ARSLAN!..

Ilkgüz’ün önceki haftası hayatına başlayacak olan Uçankuş TV ’üstelik gelişigüzel sabahleyin, ünlüler dünyasındaki cesim tecrübesiyle Sacit Arslan ile yıldızı dişi anonsör Begüm Sürek Coşarer çalışkan yayında olacak. Programın serencam bölümünde ise televizyonlardaki birlik programların rating analizini işleyen Anılcan Tanrıyarçalışkan yayına katılacak. Programın ismi ise Magazin Merkezi
Akşam prime-time ’dahi ise “Ne Diyorsak O!..” isimli benzeri izlence var. Programın daimi yorumcuları Su Tuna ile Erol Köse… Moderatörü ise Oğulcan Tanrıyar
 
Yıllarca musahabe camiasının içinde kıpırdak ve “rastgele şeyi bilen amma bilcümle samut avrat” olarak tanınan Çokluk Tuna ile kırıcı konuşmalarıyla seçkin söylediği fenomen olan Erol Köse çokça ilginç ve değişik tıpkı düet adına ekrana ati. Zihayat yaşına karşın bugüne çatışma kısaca 900 ’ü fazla programın ekran arkasında-yönetiminde saha kayran Oğulcan Tanrıyar ise programın moderatörlüğünü yapacak.
Uçankuş TV ’nin yöneticileri Türkiye ’nin önceki ve bir tane magazin kanalı olanUçankuş TV için, “Burası bire bir paparazzi kanalı değil… Öncelikle bunu vurgulamak istiyoruz. Ve elimizdeki oylumlu arşivle, aylarca üste senelerce fon yayınlayacak durumdayız. Çokça mülevven olacağına inanıyoruz” dediler.
Tekmil stüdyoları sessiz süreksiz hazırlanan ve Eylül’nam evvel haftası amacıyla yayına amade ayla getirilen Uçankuş TV ’birlikte şu an başlayan kadronun yanına haddinden fazla güdük müddet ortamında bir nice gazetecinin ve televizyoncunun birlikte katılacağı, Ilkgüz ayı içerisinde yayına üst üste programlar eklenerek ve dopdolu ayrımsız magazin kanalının ortaya çıkacağı belirtildi.

FOTOĞRAFLARI ÇEKMEK IÇIN BURAYA TIKLAYINIZ…

Bir Cevap Yazın