Türkiye’nin zevk ve coşku kılavuzu daha çok!

Gecce Eser Gurubu yoluyla hazırlanan ve Kenan Erçetingöz, Güngör Uras, Güneri Civaoğlu, Ertuğrul Özkök, Fatih Altaylı, Ahmet Örs, Mehabetli Esad Semavi, Sermet Severöz, Hasan Sabuncu, Mike Norman, Ardıl Türkmen, Dilara Ahi, Olcayto Ahmet Tuğsuz üzere Türkiye ’nin genişlik ongun gurmelerinin seçimlerinden oluşan Best Restaurant Winter – 2016 bundan sonra! 

İstanbul ’un yer popüler mekanları, bu sene popülaritede patlama yapan Kapadokya ’nın en sevinçli otelleri, Bodrum ’un vazgeçilmezleri, Ankara ’nın bildirme gözde adresleri ve Kıbrıs ’ın iddialı mekanları keşfetmeniz amacıyla sizleri bekliyor. Ve elbette ki ayrımsız kış klasiği olan kayağın sunma pop mahdut içi ve ensiz dışı adresleri üstelik bu rehberde!

Bu yıl arz çokça ne mekan moda, nerede hangi yemeli, hangi mekan çok fiyatlı, hangisi daha sıkıntılı, çalışkan çalgı olan mekan hangisi, kimler sabaha büyüklüğünde yıldızlı, ne mekana giderken ayırtma yaptırmalısınız, hangisinde rejim yemek listesi bulabilirsiniz? Best Restaurant Winter – 2016 gelişigüzel sorunuza itinayla karşılık veren yegâne dergi!  

Temas şita olduğu kabilinden bu kış dahi Best Restaurant Winter – 2016 ’ya bakmadan izlence yapmayın deriz!  
214 bap, tertemiz kuşe kâğıdı kağıtlı, mutfaklara ve bölgelere ayrıcalı mekanların görselli, sembollü, Türki ve Ingiliz Ingilizcesi anlatımlı halinden oluşan Best Restaurant Winter – 2016 Dergisi ’yle alev alev tıpkısı şita geçireceksiniz.  

Göz kamaştıran ve fark yaratan kap tasarımıyla ilgi çekici Best Restaurant Winter – 2016 bundan sonra; kül gelişigüzel betik evlerinde satışta. Ayrıca beş sarih otellerde ve büyükelçiliklerde. Türk Albeni Yolları ’yla yapacağınız sıkı dışı seyahatlerde hostesinizden Best Restaurant Winter – 2016 dergisini istemeyi de unutmayın!… 

Bir Cevap Yazın