TÜRKİYE’Yİ SARSACAK ‘GAY’ SKANDALI

Zira o günlerde bozuk mankenlerden Kayaç Olgar’ın kitabı piyasaya kullanılmış olacak. Kitapta kimler, neler bulunmayan kim!..

Gailesiz poyra Kayaç Olgar’ı fazla tanımaz. Esasen orta batın birlikte Rağbet Yazar’ın yakın arkadaşı olarak tanır. Tamam akıllıca ama gâh kişiler daha doğrusu gâh adlı iş adamları, asortik erkekler, adlı damatlar ve balaban çapkınlar bambaşka çeşit tanır. Zira Kayaç ile paylaştıkları hatırat vardır.

 Kaya senelerce ağızsız ve çok nazik kaldı. Hassaten reklamını dahi yapmadı. Ihtimal de bu yüzden süper ün olamadı. Oysaki hayatı bilcümle süper ünlü insanların ortada geçti. Gay olduğunu saklamıyor. Özel yaşamını anlatmaya değişmeyen vermesi da ilginç. 16 yıl benzeri evi paylaştığı ayvaz arkadaşından intikam almak istiyor. Iri aşkı kalkmış çokça zengin kızla nişanlanmış. Üste İstanbul’da yüzüne bile bakmamış. Oysa Kayaç ona hareket kurmuş, milyonlarca liralık harcamış. Antrparantez adlı reklamcı babasına de cani yapmış. Babası batkı ettiği zaman çıkarmış çokça iri dünyalık vermiş. Cet oğlunun Kayaç ile olan ilişkisini biliyormuş. Nukut geldiği için tek ses çıkarmıyormuş. Ne babalar var değil mi?

Kayaç Olgar yaklaşık aynı yıldır hayatını anlatan kitabını yazıyor. Köyceğiz’deki mütevazı çiftliğinde… Demincek ‘Bize ne? Hangi yaparsa yapsın’ diyenleriniz çıkabilir. Tamam mu? Kayaç’ya alay malay olmayı teklif fail kişileri duysanız pespaye dilinizi yutarsınız.

Ne kadar balaban holding patronları, kadınların haddinden fazla beğendiği çapkınlar, haddinden fazla ünlü kadınların kocaları, TV’bile konuştuğu devir aslanlar kabilinden kükreyen anif erkek gazeteciler…

Kayaç ahit ediyor, herhangi bir şeyi anlatacağına dayalı. Hele sevgilisini ve ailesini benibeşer vererek yazmış kitabında. O çok ünlü erkekleri dahi isimlerinin başlangıç harfini vererek anlatmış. ‘Kimisi eş almayı teklif etti, birtakımı evime koparmak üzere kapımı kırdı. Kimisi ayaklarımda ağladı. Bu ünlü erkekleri Türk halkı bilsin istiyorum. Gay olarak hayatını cemi çıplaklığı ile anlatan önce Türk olacağım’ diyor.

Bana o erkeklerin hepsini söyledi. Kim olduklarını asla yazamam. Kusura bakmayın. Siz Kaya’nın kitabını okuyup, ki olduklarını çözün. bir iki emanet beni da şaşırttı.

Aykut Işıklar /Bugün

Bir Cevap Yazın