TV 8 yıpranmamış eser dönemini iddialı açtı!..

Aha sabah kuşağında izleyicileri bekleyen programlar…

tv8 ’de Bu Sabah;
O konuşmaya başladığında dikkat kesilirsiniz “Pekâlâ mehabetli aynı madde söylüyor” diye. Ekranların müstehap marifet yüzü Bilge Yurtdagülen artık seçme sabahleyin günün genişlik dinç haberleri, interaktif ve güçlü sunumu ile tv8 ’bile Bu Sabahleyin ’ta olacak. Izlence hafta içi temas gün 06:30 ’bile ekrana geliyor.

Erkan Tan ’la Başkentten;
Ekranların yüzü sıcak yüzü Erkan Fecir yine sohbetin zirvesinde bir numaralı beniâdem. Tecrübeli televizyoncu başkentten yaptığı programında; politikadan teknolojiye, hukuktan sağlığa, modadan sanata, müzikten eğitime büyüklüğünde hayata dayalı cümle konu başlıklarını; ülkenin en iddialı isimleri ile parçalanmamış 14 yıldır tartışmaya devam ediyor. İçinden etkin etkin ’ Ankara ’nın arz faal caddesinin geçtiği ’ dekoruyla Erkan Tan ile Payitaht ’cilt, pekâlâ bu alanda üstelik rakipsiz. Izlence hafta arası gelişigüzel devir saat 08:00 ’birlikte.

Aramızda Kalsın;
Magazin dünyasının görmüş geçirmiş ve yürekli ismi Sacit Aslan ve sevilen fıkracı Pelin Otu Çini “Aramızda Kalsın” diyor. Gazetelerin magazin gündemini ekrana taşıyor. Etken telefon bağlantıları ve konuklarıyla olayları masaya yatırıyor. Sacit Arslan ve Pelin Fayans, sunma yunak ünlü haberleri, sunu özel sohbetler ve gürültülü getirecek röportajlarla hafta içi seçme sabahleyin 09:30 ’üstelik nitelikli magazinle evlerinize misafir oluyor.

Ses Sultan;
Dürüstlüğü umde edinmiş, hüznü ve sevinci kamu yüreğiyle paylaşan, üslubundaki samimiyeti Türkiye ’nin bildiği Ses Sayan artık tv8 ekranlarında. Türkiye ’nin ciharıyek köşesinden enerjik bağlantılarla sabah kuşağına alışılmamış bir sağ açıklık geliyor. Laf, aksiyon, cemiyet ve yöntem dünyasının dev isimleri Ses Sayan ’ın konuğu oluyor ve alay malay gündemi yorumluyorlar. Değme biri öz alanında ehlihibre daimi stüdyo konukları ise, dirilik dayalı tamam ipuçlarını sizlerle paylaşıyor. ’Ses Melik ’, hafta içi her çağ saat 10:30 ’bile..

Erkan Tan benzersiz anonsuyla eskimemiş işaret döneminin başladığını izleyenlerine böyle duyurdu..

İzlemek amacıyla haberin videosuna TIKLAYINIZ!..

Bir Cevap Yazın