TV ekranı hangi ayla geldi!..

“Doktorum” programına telefonla katılan bire bir seyirci sorduğu soruyla stüdyoda uğultu koparttı…

Sunuculuğunu Zahide Yetiş ve Op. Dr. Aytuğ Kolankaya ’nın yaptığı Doktorum ’dahi zaman “Seksüel Keyif” konusu Dr. Akif Poroy, Prof. Dr. Halim Hattat ve Dr. Kraliçe Hattat ile tartışıldı.

Izleyici sorusu şaşırttı

Seyirci telefonlarının üstelik alındığı programda ismini vermek istemeyen aynı kişinin sorduğu soru mecmu stüdyoyu şaşkına çevirdi.

10 sefer ilişkiye giriyorum

Eşiyle günde 10 kez eşeysel ilişkiye girdiğini ve bu durumun bire bir zararı olup olmadığını soran izleyici, “Eşimle çok seksüel ilişkiye giriyorum. Bu durumdan eşim rahatsız. Arkadaşlarımla konuştuğumda inanmıyorlar. Ondan sonraları gerilim hastası oldum. Umar kullanmaya başladım  performansım yarı yarıya düştü. Ego da bıraktım tılsım  kullanmayı.” diye konuştu.  

Keskin veriyor

Zahide Yetiş ’mağara isteği üzerine telefonla bağlanan izleyicinin eşi ise, ’ ’Eşimin bu durumundan tasalı oluyorum. Erkekler bayanlara alın nazik ve büyükler değiller. Onların istediği herhangi bir özdek gibi. Seçkin alışveriş sağlık vermiyor takkadak tıpkı el afiyet veriyor. Ondan sonra acı veriyor. Tutku veriyor. Eşime anlatamıyorum anlamıyor.” dedi.

Aha aktif yayındaki o anlar..

ensonhaber.com

İzlemek için haberin videosuna TIKLAYINIZ!..

Bir Cevap Yazın