Tv evliliklerinde eş faciaları yaşanıyor!

Bu programların mağdurlarından 72 yaşındaki Azimet Gösterişli ile Ahmet Çakırdoğan, evlenip bodur sürede ayrıldıkları eşlerini fırlamak için de bulamamaktan yakındı.

Kadınlar beyninde yok!
Sabah gazetesinin haberine göre; 2006 yılında eşini kaybeden Azimet Ciddi birlikte, ’ikinci baharat ’ umuduyla katıldığı dünyaevi programında manzara kırıklığı yaşayanlardan. 15 Ağustos 2008 ’dahi 2 yıl geçmiş, Zeynep Barutçu (60) ile dünyaevi programı marifetiyle etken yayında evlenen Sakil, tıpkısı hafta bilahare çarkıt eşi ve oğlunun mezarını anlamak üzere memleketi Erzincan ’a gitti. bu arada eşinin küçük oğluyla tartışan Zeynep Barutçu Okkalı, evi terk etti. İstanbul ’a dönen Gösterişli, kendisini tecezzi edip Yalova ’evet giden eşini ikna edemeyince burada aile kiralayıp yaşamaya başladı. Vahim, kestirmece 1 ay sonradan eşinin akrabalarının yanı sıra kendisine “Sen koca de değilsin” demesi üstüne İstanbul ’a dönüp boşanma davası açtı. Vahim, eşi bulunamadığı amacıyla 2 yıldır boşanamıyor.

’BOŞANAMAZSINIZ ’
İstanbul ’de tıpkısı dernek salonuda direktörlük eden tıpkısı bala babası Ahmet Çakır ’bile (45) eşinden boşandıktan sonradan evlilik programına katılıp Güler B. ile evlendi. Koşa bir ay de evli kalmadan geçimsizlik nedeniyle mahkemeye başvurdu. Fakat duruşma evliliğin haddinden fazla yeni olduğu gerekçesiyle çiftin metrukiyet talebini reddetti. İşleri bozulduğu için İstanbul ’u infirak yazar Antalya ’evet müracaat etmek zorunda kalan Çakırdoğan, “Akla Yatkın düzgün birbirimizi tanımadan evlenmeye kalktık. Sonsuz mal isteyip tek fasılasız konuşuyordu. Boşanmaya çalışıyorum, amma kendisini benzeri türlü bulamıyorum” dedi. Bu garip vakalarla çok kalın karşılaştıklarını tamlayan avukat Şiddetli Alp, dünyaevi programlarında para avcılarının branş gezdiğine dikkat çekti.

 

Bir Cevap Yazın