TV8’de 1 Ilk Teşrin heyecanı! Aha yıpranmamış programlar!

Işte sabahleyin saatlerinden başlayarak izleyicileri bekleyen programlar…

tv8 ’üstelik Bu Sabahleyin;
O konuşmaya başladığında dikkat kesilirsiniz “Kesinkes yetişkin ayrımsız öz söylüyor” diye niteleyerek.  Ekranların yüzü sıcak vukuf yüzü Bilgili Yurtdagülen daha çok her sabahleyin günün en tüvana haberleri, interaktif ve işlek sunumu ile tv8 ’da Bu Sabah ’ta olacak. Izlence hafta arası gelişigüzel devir 06:30 ’bile ekrana geliyor.

Erkan Tan ’la Başkentten;
Ekranların sevilen yüzü Erkan Tan gine sohbetin zirvesinde bir numaralı âdemoğlu. Deneyimli televizyoncu başkentten yaptığı programında; politikadan teknolojiye, hukuktan sağlığa, modadan sanata, müzikten eğitime büyüklüğünde hayata dayalı tamam laf başlıklarını; ülkenin sunma iddialı isimleri ile mecmu 14 yıldır tartışmaya devam ediyor. İçinden enerjik çalışkan ’ Ankara ’nın yer diri caddesinin geçtiği ’ dekoruyla ’Erkan Tan ile Başşehir ’cilt, elbette bu alanda bile rakipsiz. Izlence hafta arası seçkin devir saat 08:00 ’de.

Aramızda Kalsın;
Magazin dünyasının tecrübeli ve yürekli ismi Sacit Arslan ve yüzü sıcak fıkracı Pelin Otu Çini “Aramızda Kalsın” diyor. Gazetelerin magazin gündemini ekrana taşıyor. Deli Dolu telefon bağlantıları ve konuklarıyla olayları masaya yatırıyor. Sacit Aslan ve Acı Pelin Fayans, yer sıcak ünlü haberleri, sunu özel sohbetler ve curcunalı getirecek röportajlarla hafta içi rastgele sabahleyin 09:30 ’bile kaliteli magazinle evlerinize mihman oluyor.  

Ses Padişah;
Dürüstlüğü prensip edinmiş, hüznü ve sevinci cemi yüreğiyle paylaşan, üslubundaki samimiyeti Türkiye ’nin bildiği Seda Sayan imdi tv8 ekranlarında. Türkiye ’nin dört bir köşesinden faal bağlantılarla sabahleyin kuşağına şok bire bir bakış açısı geliyor. Konferans, hareket, dernek ve siyasa dünyasının dev isimleri Ses Sayan ’ın konuğu oluyor ve alay malay gündemi yorumluyorlar. Temas biri zat alanında uzman daimi stüdyo konukları ise, hayat dayalı yekpare ipuçlarını sizlerle paylaşıyor. ’Ses Şehriyâr ’, hafta içi herhangi bir dönüş saat 10:30 ’bile;

Hakeza Ayrımsız Molekül Var Mı?;
O, Türkiye ’nin arz çokça okunan yazarlarından!
O, gelişigüzel şeyi duyan kayırıcı; O, Cengiz Semercioğlu; magazin, spor, gündemdeki konular, popüler hars, sosyal medya, günün ratingleri, ünlü konukları ve keyifli sohbetlerle çevrim ortasına imzasını atıyor. ’Böyle Ayrımsız Öz Var mı?.. ’ eskimemiş sezonda yıpranmamış saatinde hafta arası herhangi bir aktarılma 13:30 ’da.

İkon Makinası;
Türkiye gerçeklik ikonunu buluyor! Moda dünyasının mülevven ismi Barbaros Şansal, podyumların tecrübeli isimleri Seda Ertan ve Deniz Pulaş ’ın sunacağı programda, rastgele devir 3 değişik eş aday ’Güne Önceden ’, ’Gündelik Yaşam ve ’Adab-ı Muaşeret ’ konularında giyimleri ve davranışlarıyla yarışarak hafta sonundaki şişman finale işlemez olmak amacıyla uğraşıyor. ’İkon Makinası ’ moda sunumu, enstrüman performansları, sahne sanatları ve konuklarının dahi olduğu bölümlerle peyrev ile buluşuyor. Program hafta içi değme dönme 14:30 ’bile yayınlanacak.

Haberaktif;
Haberaktif 10.yılında de dosdoğru, ilkeli ve kabadayı çizgisinden taviz vermeden; selen vermenin yüklediği tehlikeli sorumluluğu unutmadan, tıpkısı zamanda benzeri iletişim doktoru olan Gökmen Karadağ ’ın tecrübesiyle için devam ediyor. Bu sene 10.sene olması itibariyle herhangi bir zamankinden daha iddialı olan ’Haberaktif ’ programı hususi köşeler ve sürprizlerle bakir eser döneminde da hafta içi gelişigüzel dönüş saat 17:00 ’üstelik.

tv8 Asıl Veri;
Habere değişik açıdan okşamak ayırt gerektirir… Farklı marifet yalnız farklı geçek tv8 ’da kullanılmamış saati 18:30 ’birlikte… Gürcan Çilesiz yönetimindeki Türkiye ’nin iddialı, hayat dolu ve ilkeli veri merkezinin hazırladığı tv8 Esas Selen Bülteni, inanılır kişiliği ile habere sahicilik katan, yılların deneyimli spikeri Kaan Yakuphan ’ın sunumuyla gelişigüzel akşam yıpranmamış saati 18:30 ’birlikte ekranlarınıza Türkiye ve acun gündemini taşıyor!

Metropolis;
Yılların deneyimini büyülü kişiliği ile harmanlamış ekranların fenomen ismi Okan Bayülgen, bu mevsim herkesin merakla beklediği bilgelik yarışması Metropolis ile ekranlara geliyor. hafta içi rastgele akşam 19:15 ’te Metropolis için hazır olun…

Telegol;
Sezonun arz aşkın ses getiren spor programı transferi Telegol, yayına başladığı günden bu yana liyakatli yayıncılık anlayışını tv8 ’dahi da devam ettiriyor. Serhat Ulueren moderatörlüğünde Erman Toroğlu, Aydınlık Şengül, Gökmen Özdenak, Kayaç Çilingiroğlu ve Pazartesi günleri aralarına katılan Essah Soydan ile ekranlara gelen Telegol, rakip tanımayan deneyimli kadrosuyla, kavgasız ve seviyeli editörlük anlayışıyla sporda sunma güvenli adres olma iddiasını sürdürüyor. Telegol, Aksata ve Pazartesi geceleri çabucak tv8 ’de…

Trophy Türk;
tv8 yıpranmamış iz dönemiyle alay malay dünyada benzeri prensip imza atarak, ekranların adrenalini bildirme efdal yarışması Trophy Türk ile karşınıza geliyor. Ünlülerinde aralarında olduğu 20 külhanbeyi yarışmacısı ile Afrika ’nın beşiği Kenya ’bile mücadele, doğanın kurgusuyla yaşanıyor. Bu vahşi ortamda ayakta artan kazanıyor!

Ertem Şener, Helin Avşar ve Taner Güngör ’ün sunacağı Trophy Türk ’te; Kristal Kalkavan, Ayla Caneroğlu, Berksan, Zaza Enden, Burcu Çetinkaya, Leyla Bilginel, Tuğba Özay, Şener Üşümezsoy, Serkan Tanırgan ve Alemdar Bekensir yabani doğayla facia kırana savaş ediyorlar.

’Trophy Türk Dinlenme Kampı Günlüğü ’ hafta içi rastgele çevrim saat 16:30 ’üstelik, Trophy Türk yarışları ise Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cumartesi saat 20:00 ’dahi.

Bir Gürültülü Bir Nefes;
Halk müziğinin buğulu sesi Müşkül Bingöl ve ünlü klarnet virtüözü Serkan Çağrı bizi şarkıların büyülü dünyasına götürüyor. Farklı çalgı yelpazelerine kayran veren ’Ayrımsız Gürültülü Bir Nefes ’, bildirme adamakıllı şarkılarla, unutulmaz eserlerle, canlı performanslarıyla, düetler ve hususi konuklarıyla izleyenlere unutulmaz geceler yaşatıyor. Program Salı 22:30 ’dahi ekrana geliyor.

Tıpkısı Fikrin Mi Var?;
Türkiye mucidini arıyor! Ülkemizin yeryüzü balaban girişimcilik serüveni ’Tıpkısı Fikrin Mi Var ’, Ulvi Rahat, Leyla Alaton ve Alphan Manas ’lı gelişigüzel jürisiyle, gelecek vaat fail projeleri hayata geçirmeye devam ediyor. Tıpkısı Fikrin Mi Var? programının sunuculuğunu ise Cemal Hünal ve Tamay Tığ yapıyor. Bugüne kadar binlerce gence aguş açan izlence, haddinden fazla elan büyük aynı organizasyonla bakir sezonda Çarşamba günleri 22:30 ’üstelik tv8 ’üstelik.

8. Dolaşma;
tv8 ’mağara gelenekselleşen ağız dalaşı programı 8. Dolaşma artık sakat gününde ve çarkıt saatinde yoluna devam ediyor. Herhangi Bir hafta devlet gündemini parçalanmamış tarafsızlığıyla masaya yatıran ve olayların temeline nazil, sorgularken stabil ahkâm yüklemek hesabına can alıcı fikirler üreten 8.Ahit; Gökmen Karadağ ’ın moderatörlüğünde bugüne kadar olduğu kabilinden bundan böyle bile Fikri Sağlar, Gülay Göktürk, Hasan Büyüklük Evire Çevire ve Prof. Dr. Ümit Özdağ kabilinden benzeri felek altında amma olaylara değişik ufuklardan icra vekili kalemlerle için bitmeme ediyor. 8. Ahit, Perşembe günleri 22:30 ’de.

ÖTV;
Geçtiğimiz mevsim Okan Bayülgen ’mağara çöz güveysi olarak ekranlarımızda vadi kayran Alemdar Açıkbaş tiplemelerinin düzlük aldığı skeç programı ile bu zaman tv8 ’de; Mazlum, Kuddusi, Prens Atlantis kabil dayanıklı çok karakter ile karşımıza çıkacak. Önder Açıkbaş gülmek isteyenlerin yer yıpranmamış adresi. ÖTV Cuma akşamları 23:30 ’birlikte..

Mösyö Hesap Pusulası;
Bire Bir görüntülük fenomeni haline mevrut ve magazin dünyasından aldığı konuklarla adından sıkça alay ettiren, Fikret Açık Deniz ve Garaz Özarı ’nın sunduğu ’Bay Durum ’ eskimemiş yapıt döneminde üstelik tv8 izleyicileri ile buluşmaya bitmeme ediyor…

Türkiye Süper Kütle, İtalya Serie A, İngiltere Premier League, İspanya La Liga, Almanya Bundesliga ve Avrupa ’nın diğer liglerinden takımların sonuç durumu bildirme teferruatlı ayrıntısına kadar ikilinin esprili sunumları ile ele alınıyor. Izlence Cumayı Cumartesiye bağlayan gece 00:30 ’bile ’iddaaseverler ’ ile buluşuyor.
 
Er Tartı;
Oylum Talu daha çok Er Sorumluluk ’nın yeni ev sahibi! Gündeme ilişkin ceride haberlerini, kendine özgü yorumuyla değerlendiren, ekranların arz haddinden fazla izlenen, yer hanımefendi sunucusu, yılların habercisi Cirim Talu; haftanın azrail haberleri, anılara uzanan yolculuklar, unutulmayan şarkılar ve adlı konuklarıyla yaptığı koca sohbetlerle, Cumartesi ve Muamele saat 08:00 ’dahi sabahlarınızı renklendirmeye geliyor…

Gülhan ’ın Gök Ada Rehberi;
Seyahat programlarının işaret ismi Gülhan Rahat ’in sunduğu ’Gök Ada Rehberi ’ bakir sezonda yine renkli sunumuyla sizleri uzak diyarlara götürüyor ve dörtköşe anlar yaşatıyor. Gülhan Abat, galaksinin en muzlim divane ve ahenkli seyahat programıyla seçkin Cumartesi saat 11:00 ’da sizlerle.

Elinize Keyif;
Yeni yayın döneminde ekranlardan mutfaklarınıza, işinin erbabı Elif Korkmazel mihman oluyor. Elinize Esenlik, serian yapılabilen, birbirinden içimli aşındırmak tarifleriyle kemirmek yapmayı seven herkesin vazgeçilmezi olacak. Izlence Cumartesi ve Ahzüita günleri saat 12:00 ’birlikte .

8. Aşama;
Tecrübeli televizyoncu ve otomotiv sektörünün görmüş geçirmiş isimlerinden Murat Öztürk ’nam hazırlayıp sunduğu 8.Kadem, ekranların ’yer teferruatlı soluklu otomotiv programı ’ olma iddiasını yıpranmamış sezonda dahi sürdürüyor. 8. Etap Münasebet sabahları saat 11:00 ’üstelik.

Bakir Hanay;
Deneyimli gazeteci Mustafa Karaalioğlu ’nun sunumuyla ekrana gelecek Yeni Hanay, ülkedeki değişimin nabzını tutuyor. Türkiye ’yi kaskatı tıpkısı siyasi formatta değil çok mülevven ve hususi konukların gözünden ekrana yansıtıyor. Yeni Sahn temas Veriş saat 13:00 ’da tv8 ’birlikte.

Herhangi Bir Alışveriş Münhal;
Iletişim Araçları mahallesinin en müstehap gazetecisi, Türkiye yakın tarihinin çok koskocaman tanığı Selahattin Sadıkoğlu, ülkenin bildirme tartışmalı başlıklarını fark yaratan tecrübesiyle ele alıyor. Herhangi Bir konuları, herhangi bir konuklarıyla tartışıyor. Izlence Ilişki günleri saat 15.00 ’de ekranlara geliyor.

 

 

Bir Cevap Yazın