TV’de bekaretlerini satacaklar!

Avustralyalı aynı belgesel yapımcısı, beş altı genci bekaretlerinin artırma ile satışa sunulacağı tıpkı reality şova çıkmak üzere ikna ettiğini açıkladı.

Yapımcı Justin Sisley, yetkililerin çekimleri gerçekleştirmesi halinde namına fuhuş suçlaması yöneltecekleri uyarısı yapmaları üzerine müzayedeyi Avustralya ’nın Victoria eyaletinden Amerika Nevada ’evet örtmek zorunda kaldı,

Sisley ağız dalaşı mucit projesini, sunma beş altı üç gönüllü murahhas bulduğunu anlatım ederek kamuoyuna açıkladı.

Bakirelerin değme birine müzayedede vadi almaları karşılığında 20 bin dolar ödenecek ve ’mir fiyatlarının ’ yüzde 90 ’ı yarışmacıların olacak.

Sydney Daily Telegraph ’ın haberine göre, paranın ansız kalanı, müzayedeye ocak sahipliği işleyen Nevada ’daki aynı geneleve gidecek.

Önceki teklifler internet içinde verilecek, fakat teklif verenler müzayedenin bitiş bölümüne katılacak ve yarışmacılarla karşı karşıya gelecekler.

Veronica adını kullanan Sydney ’den 21 yaşındaki benzeri eş yarışmacı, mülk elde etmek ve eşey hakkındaki anadan görme algıları bırakmak için müzayedeye katıldığını belirtti.

Veronica, “Maharet adına bekaretimi mülk için satıyorum, maharet adına bu fuhuş namına sınıflandırılacaktır, ama bu sürekli tıpkı özdek olamaz. Yani tıpkısı fahişe olmayacağım. Nedamet duyacağımı düşünmüyorum” diyerek konuştu.

Adını Alex kendisine veren eş bakirelerden biri ise biriyle tanışmanın yolu kendisine başvurduğunu söyledi.

Kameraman Sisley, projesinin katılımcıların ebeveynleri yoluyla anlı şanlı karşılanmadığını akseptans ederek, “Benden nefret ediyorlar” dedi.

Bir Cevap Yazın