Twitter’da Mehmet Nazif Günal ve Dünya Ilıcalı’yı bombaladılar!..

TV 8’in yayından kaldırdığı Telegol’ün yorumcularından Kayaç Çilingiroğlu Twitter’dan yaptığı açıklamalarda çarkıt çalıştıran Günal ve eskimemiş işveren Acun üzere çokça anif konuştu.

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın TV 8’i MNG Grubu’ndan satın almasından bilahare biçim çalışanlarının işten çıkartılması ve bir çok programın yayından kaldırılmasının yankıları sürüyor.

TV 8’İN BOYALI SAÇLI PATRONU SANA 12 SAAT!

TV 8’in yayından kaldırdığı Telegol’ün yorumcularından Kaya Çilingiroğlu Twitter’dan yaptığı açıklamalarda hem Telegol ekibinin hem bile sınır çalışanlarının mağduriyetine ilgi çekti. Çilingiroğlu,TV 8’mağara çarkıt patronu Mehmet Nazif Günal ile kullanılmamış işveren Acun Ilıcalı üzere anif eleştirilerde bulundu. Biçim çalışanları ile birlikte Telegol ekibinin bile tazminatlarının ödenmediğini kaydeden Çilingiroğlu TV 8’mağara bozuk patronu Günal’a adeta ultimatom verdi: tv 8  mağara  boyalı saçlı eski patronu ya kontratlı kovduğun insanların tazminatını  ödersin yada ipliğin pazara çıkar sana 12 saat!!!!!

SERHAT ULUEREN’DEN ANIF AÇIKLAMALAR

Programın moderatörü Serhat ulueren bile Twitter’dan yaptığı açıklamalarda TV 8 yönetimini topa tuttu. Yol ile sözleşmelerinin 27 Kasım’da tek yanlı namına fesh edildiğini duyuran Ulueren rastgele tazminat ödemesi yapılmadığını vurguladı. Acun’un Erman Toroğlu’nun programdan çıkarılması şartını koştuğunu iddiaları amacıyla de “külliyen dolmadiyen Ulueren “Tv8 ile aramızdaki bu dava çözülmeden takım namına Telegol’u yapmayı düşünmüyoruz.” dedi.

MEDYARADAR

Bir Cevap Yazın