‘Uçankuş’ programı TVem dahi!..

TVEM gaza bastı…

Detaylı zamandır, medyada, ne konuma yerleşmek istediği merakla muhtemel TVEM, eskimemiş sezonla birlikte gaza bastı.

TVEM yönetimi, güzeşte ilk namına Uçankuş ekibiyle anlaştı.

Ve geçtiğimiz aylarda fırtınalar koparan, ortalaması tahminî 2 share olan kanallarda, 15 share ’leri gören Uçankuş programını bünyesine kattı.

Uçankuş programı, Begüm Sürek Coşarer ’mağara sunumu ve ünlü üretici Erol Köse ’nin fenomen yorumlarıyla pazartesi gününden itibaren hafta arası rastgele akşam TVEM ekranlarında olacak. Şu anda TVEM ’da tanıtımları dönmeye başlayan UÇANKUŞ programının başlama saati ise 22.30…

Bitmedi… TVEM, yıllardır sabah ekranında uzunluk gösteren ve tekrar Uçankuş ekibinin hazırladığı  “Magazin Dünyası”nı dahi kanalına aktarma etti.

Gazetec i-edip Elif Aktuğ, edip Arzum Uzun ve ünlü radyocu Kadir Ciddi ’mağara hafta içi değme sabah TVEM ’dahi seyirciyle buluşacağı “Magazin Dünyası”nın başlama saati ise 11.00…

Ve ilavesi var.

TVEM, yeniden “Uçankuş” ekibinin yıllardır farklı isimlerle veriş akşamları ekrana taşıdığı magazin programını dahi para aktarımı etti.

Bu kere “Sobeledik” ismiyle ekrana geleceği tamlanan program, geçtiğimiz yıllarda olduğu üzere Aksata akşamlarına renk katacak.

Monitör dünyasına eskimemiş tıpkı dem getirmeyi misyon alan Mehmet Ulu Yılmayan ile Soner Yılmayan ’ın; TVEM ’dahi, “Uçankuş”un programlarıyla başlattığı harekete, birbirinden ilginç projelerle devam edeceği belirtiliyor.

Bir Cevap Yazın