UçanKuş TV Eylül’ün evvel haftası yayına başlıyor!

Türk müzik, magazin, sinema-kol, TV sektörü, moda, toplum örgütü hayatı ve eğlence sektörünü çokça ama çok yakından ilişkin “yepyeni” aynı evolüsyon!..

Türk magazin ve tv tarihinde tıpkı ilk gerçekleşiyor!..
Aylardır şişman benzeri gizlilik ve inceden inceye yapılan hazırlıklar nihayet sona erdi ve çabucak peki çabucak 4 periyot sonradan şok tıpkısı biçim faaliyete geçiyor.Yılların bilgisi, birikimi, arşivi, ekibiyle, magazinde artık alışılmadık tıpkı dünya başlıyor.

Türkiye ’nin önceki ve yegâne “magazin kanalı” Uçankuş TV, Eylül’ün önceki haftası yayına başlıyor.

24 SAAT TAKKADAK MAGAZİN, 24 SAAT CANLI YAYIN

Uçankuş TV, 4 dolaşma sonraları bundan sonra 7 çevrim 24 saat canlı yayında olacak ve hem Türkiye ’nin dört bir yanından, hem üstelik Almanya, Belçika, Hollanda, İsviçre v.s tıpkısı çokça Avrupa ülkesinden çalışkan adına izlenebilecek.
Uçankuş TV ayrımsız zamanda göstergeç dışında, simultane genel ağ üzerindenüstelik çalışkan namına izlem edilebilecek.

SABAH-AKŞAM EZANI PROGRAMLARIYLA DOPDOLU TIPKISI BIÇIM

Kanalın umumi yapısı iri kanallarla bire bir…
Ancak seçme özdek magazin üzerine yerleşmiş…
Fakat magazinle paparazzi kelimesini birbirine karıştırmamak lüzum…
Hele son dönemlerde çabucak bar-geceleyin kulübü kapılarında yakalananların yayınlandığı yayınlara büyük tıpkısı hatayla “magazin hoppadak bu” gözüyle bakılırken, Uçankuş TV, bu yanılgıyı kıracak.
Zira gerçekte ana magazin, hayatın vazgeçilmez ayrımsız gerçeği…
Uçankuş TV, varlığı ve kalitesiyle bunu göstermeyi hedefliyor.
Stüdyolar v.s temas öz hazır… Aylar evvel planlandı, çizildi ve hazırlandı, bitti. Yemeden Içmeden iz gününü ve sunucularını, yorumcularını, konuklarını bekliyor.
Sabah programlarında en cıvıl cıvıl isimler ve konuklar hareketli yayınlarda düz takanak.
Bire Bir şekilde günün ayrıksı saatleri üstelik prototip olarak planlandı ve bir bölük sunucu ve yorumcularla dahi anlaşmaya varıldı.
Kanalın temel bilgi bülteni üstelik ağız ağıza magazin haberleri üzerine yerleşmiş olacak. Ayrıca saat başı magazin haberleri üstelik olacak.

MÜZİK, SIRA, BEYAZ PERDE, TV, MODA, TOPLUM ÖRGÜTÜ DIRIMSEL VE CANLILIK SEKTÖRÜ

Kendi sektörünün sunu balaban isimleri ya misafir adına ya bile anonsör-yorumcu adına Uçankuş TV ’nin yayınlarında olacak.
Müzikte, en bol klipler, top 20 ’ler, bütünüyle 10 ’lar; seri setlerinden çekimler, röportajlar; arz yıpranmamış filmlerin tanıtımı, röportajlar; göstergeç dünyasında olup biten seçkin madde ve her gün rating yorumları; moda dünyası; temas yönüyle coşku sektörü, geceler, gündüzler, gidilecek yerler; topluluk hayatından tetik görüntüler; bağımlı ki ünlülerin işleri, kariyerleri, hususi hayatları; aşklarıv.s v.s magazin yerine aklınıza ne geliyorsa 7/24 Türkiye ’nin geçmiş ve bir tane magazin kanalı Uçankuş TV ’bile olacak.

UÇANKUŞ TV ’NİN YERYÜZÜ NAZIK GÜCÜ, KATLANILAMAZ ÖTESİ ARŞİVİ!..

Uçankuş TV ’nin genişlik koskocaman özelliği; ihtimal dahi bu kanalın Uçankuş Iletişim Araçları tarafından kurulmasının ve başlatılmasının sunu eke nedeni, Uçankuş Medya ’nın hususi televizyonlar kurulduğundan beri akıbet derece uyumlu olarakbir köşede saklamaya başladığı dayanilmaz ötesi arşiv
Gösterişsiz değil, 20 almanak bire bir arşiv var.
Ünlü isimlerle ilgilendiren ne isterseniz simultane bulabiliyorsunuz.
seçkin ünlünün ismini ele aldığınızda, sadece o zata mahsus, ayrımsız kamer süresince de program yapabilirsiniz. Zira çekilen kamu ham bantlar mahfi, ihtimal üstelik bugünü beklemiş.
20 yılda, ihtimal bile 3 sulp değişti!..
Demin ünlülerin tamlık hayatları, acısıyla-tatlısıyla ekrana geldiğinde izleyenler çokça şaşıracak. Değme şeyi çokça ferah izleme fail, bildiğini düşünen insanlar de haddinden fazla şaşıracak. Çünkü ilk defa ekrana ati olan tonlarca görüntüyle karşılaşacaklar.
Unutulmaz aşklar, tahammülfersa hatıralar, yıllara düz ışıklı şarkılar, aklınıza ne gelirse…
Bunların hepsi, temas dönüş, günlük yapılacak bütün tendürüst çekimlerin yanı sıra ekranda olacak. Ve güdük zamanda Türkiye ’nin dört bir birlikte cazibe yapılmaya başlanacak.
Anne adına; zinde görüntüler, bu emniyetsiz arşiv görüntüleriyle harmanlandığında tadına doyulmaz magazin programları ortaya çıkma.

TÜM MAGAZİN SEKTÖRÜ SOLUKLANACAK VE UÇANKUŞ TV ’DA KİMLER OLACAK?..
 
Uçankuş Iletişim Araçları aslında yıllardır dillendirdiği benzeri hayali gerçekleştiriyor.
Tüm magazine mesai verenleri kucaklayan, benzeri çalıştıran bağımlılığı içinde olmayan, magazincilerin kendilerinin patronu oldukları, sıkıntı izlence yapacak ve görüşlerini, röportajlarını özgürcesine paylaşacakları programlar Uçankuş TV ’üstelik düzlük matlup.

Bildiğiniz, tanıdığınız tıpkısı çok gazeteci-televizyoncu çokça geçenlerde Uçankuş TV içindeki köşesinde yerini takanak.

Uçankuş TV, magazincilerin merkezi halinde ayrımsız bulunak olacak, ayrıksı eksantrik ceride veya kanallarda müteharrik arkadaşlar bile, çalıştıkları kurumlardan aldırmaz cevaz alarak, tematik aynı kanal olan; hoppadak aynı magazin kanalı olan Uçankuş TV ’bile istedikleri köşeleri yaratabilecekler.

Yazılı basın, internet ve televizyon sektöründe yıllardır magazine iştiyak vererek etkin rüfeka, kendilerinin kanalı olan Uçankuş TV içersinde tıpkısı araya gelip, kaynaşacak; ayrımsız zamanda son yıllarda iri ivme kaybetmiş olan magazin gazeteciliğinin de doğruluk ettiği yere gelmesi üzere katkıda bulunacaklar.

Yıllardır saha çalışmasında olan muhabirler, kameramanlar üzere bile antrparantez temas ant aynı alternatif gelişim imkanı, bulunak olacak Uçankuş TV… 
Sonuçta, Türkiye ’nin evvel ve yegâne magazin kanalı olan Uçankuş TV, hiç kimseyle rakip değil… Kamu tersi tüm magazin dünyasıyla el ele, kol kolalama olacak. Muhtelif kanallarda haftalık magazin programı fail kamu arkadaşlarla, gazeteler ve internette görev yapan tamam magazin emekçileriyle halk ele, dal kolalama Türkiye ’nin önceki magazin kanalı ortaya çıkacak.

Çalgı Aleti sektörünün arz heybetli çalgı aleti yapımcıları ve tabi kim müzik sektörünün perde arkasındaki sunma büyük isimleri radyocu arkadaşlarla birlikte benzeri çok konuda işbirliği yapılacak. Kral Tv, Number One, Power, Dream ve özge koca çalgı aleti kanallarıyla dahi, Türkiye ’nin evvel ve bir tane magazin kanalı Uçankuş TV yerine her tür işbirliğinde bulunulacak. Bu kanalların ve radyoların birlikte bilcümle magazin yönleri, aralarındaki tatlı rekabetler bile müziğin magazini yerine yemeden içmeden 4 periyot sonra Ilkgüz’ün geçmiş haftasından itibaren Uçankuş TV ’birlikte saha takanak.

Alelhusus bile can cekişen müzik sektörü ihtimal da Uçankuş TV ile baştan can bulacak.
Magazin dünyasına 7/24 benzeri cereyan gelecek.
Magazin emekçilerinin çalıştıran olacağı ve bilcümle magazincilerin dal kolalama mesleklerini olması müstelzim değere dayanmak üzere kolları sıvayacakları Uçankuş TV, Eylül’ün geçmiş haftası yayına başlıyor.
Muhtelif programlar yapacak rüfeka, elde böyle tıpkısı belgelik olduğu amacıyla, tek alçalma etmesinler, yıllarca program yapacak malzemeyi önlerinde bulacaklar. Beş Altı önceki yazdığımız kabil bu kanalın varlık nedeni, filhakika böyle müthiş tıpkısı arşive eş olunması… Yoksa günce çekilecek 5-10 dakikalık görüntülerle 24 saat nişane çakozlamak olanaklı değildi.

Evvel etapta enerjik yayınlarda olacak adlar ferda sabah itibariyle açıklanacak ve çabucacık peşi sıra yapılacak ayrıksı programlarla ilişkin yorumcu-anonsör-yapımcı-gazeteci adına görev yapacak arkadaşlarla, haddinden fazla amma çok bodur zamanda yapılacak görüşmelerle Eylül kocaoğlan içersinde parçalanmamış programlar yerel adına konulacak.

Türkiye ’nin ilk ve tek magazin kanalı Uçankuş TV ’nin parçalanmamış sektöre esaslı olmasını diliyoruz.

Bir Cevap Yazın