UçanKuş TV’den alışılmadık istihbarat!

Türkiye ’nin önceki ve bir tane magazin kanalı Uçankuş TV, saz ve magazin dünyasına şok tıpkısı çağ getirdi.

Sabahtan akşama büyüklüğünde naklen yayın fail ve seçme oayı takkadak etken yayınlarla ekrana taşıyan Uçankuş TV, haddinden fazla güdük zamanda iri tıpkısı bent gördü.

Uçakuş TV ’dahi saz, konserler, sinema, galalar, moda, defileler, TV dünyası, diziler, albümler,  eğlence dünyası, davetler, pusula saati, aktüel haberler, özetle magazinin bilcümle dünyası saat başı haberlerle dahi çok zihayat namına canlı kendisine ekrana geliyor.

SABAH 08.30 ’DA CANLI YAYIN BAŞLIYOR

Uçankuş Tv seçkin sabahleyin 08:30 ’dan itibaren bütün dolaşma faal yayınla magazin gündemine ıstampa vuruyor.

Herhangi Bir sabahleyin saat 08:30 ’birlikte arz edimsel aktüel-magazin haberleriyle Anılcan Tanrıyar ’la Günaydın Uçankuş ekranlara geliyor. O gece İstanbul gecelerinde neler yaşandığına büyüklüğünde sonuç adım dinç haberler ve hayata dayalı cümle güncel haberler sabah 08:30 ’bile masaya yatırılıyor…

Sonrasında ise saat 11:00 ’dan itibaren seçme saat başı etkili yayınla magazin dünyasındaki birlik gelişmeler ve son an haberleri seyirciyle buluşturuluyor.

Bunların yanında “Moda Kuşu” programıyla herhangi bir devir adlı isimlerin kıyafetleri Duygu Özlen ve Ece Töz Filiz ’in mülevven yorumuyla tartışılıyor.

Antrparantez Aksata Keyfi ve Televole nostalji programları de  faal sunumlarla değme periyot ekrana geliyor.
Ece Töz Sürgün ’in ve Çağ Gazetesi magazin müdürü Birsen Altuntaş ’ın yorumlarıyla “Magazin Merkezi” 18:30 ’dan itibaren enerjik yayınla rastgele dönüş Uçankuş Tv ekranlarında oluyor.

Kısacası Türkiye ’nin geçmiş ve bir tane magazin kanalı Uçankuş Tv, hep dönem boyuna yapılan etken yayınlarıyla magazin dünyasına “capcanlı” bire bir albeni getiriyor.

UÇANKUŞ TV ’Yİ NASIL IZLEM EDEBİLİRSİNİZ?..
Uydu Yayını:

Türksat: 3 A
Kelime Sıklığı: 11509
Kutuplanma: Yatay (H)
Sembol Oranı: 30000
Fec: 2/3

(Uçankuş TV ’yi yıpranmamış frekansıyla Türkiye ’nin ciharıyek yanından ve ayrıca doğuda, Azerbaycan ’dan, İran ’dan, batıda İngiltere, Hollanda, Belçika, İsviçre, Almanya, İtalya hassaten İsveç, Norveç ’e kadar Avrupa ’nın temas yerinden izleme edebilirsiniz)

GENEL AĞ:

Uçankuş TV ’yi internet üzerinden çakozlamak isteyenler ucankus.com ’dan  sonsuz etken kendisine verilen Uçankuş TV yayınını izleme edebilirler. 
ÇÖKERTME telefonlarınızdan da ucankus.com ’u açarak, çalışkan adına Türkiye ’nin ilk ve yegâne magazin kanalı Uçankuş TV ’nin yayınını izleyebilirsiniz. 

D SMART

D Smart kullanıcıları, manuel adına aynı frekansları yazarak Uçankuş TV yayınına ulaşabilirler.
D Smart kullanıcıları; önceki menüye girecek, sonradan ayarlar bölümüne gidecek, biçim-ekle-sil-taşı ’yı seçecek, yol ekle ’ye (TP Tara) geçip (orada transponder 1/70 yazıyorOK ’un yanındaki sol tuşu kullanıp manuel ’i bulacaklar ve sonrasında sıklık yerine 11509,polarizasyona ufki(h), simge oranına 30000 ve FEC 2/3 yaptıktan bilahare kanal ekle ’ye bastığınızda karşılarına çıkan listede Uçankuş TV ismini seçip kaydedecekler. Peşi Sıra menüyü kapatıp, normal TV haline dönecekler2 no ’ya basıp(yani D Smart yazı sıralamasında en başa dönüp) biçim sıralamasında buradan arka arka gitmeye başladıklarında Uçankuş TV logolu kaydettikleri kanalı bulacaklar. Buldukları anda istedikleri numaraya taşıyabilirler. Bu muamele yemeden içmeden tıpkısı defa yapılacak. Sonrasında kaydettikleri numarada hemen Uçankuş TV ’yi bulup, daima oradan yayını izleyebilecekler.

Bir Cevap Yazın