Uçankuş TV’nin işaret günü galiba oldu!..

Yayın, 7 Ilkgüz Alım Satım gecesisaatler 01.00 ’i gösterdiğinde, yani 8 Eylül ’e girildiğinde başlamış olacak.

Evvel aktarılma müstahzar yapıt bantları dışında, 3 deli dolu kitap var. Sabahleyin, Sacit Arslan ve Begüm Sürek Coşarer ’mağara sunduğu Magazin Merkezi” 3 saat süresince yayında olacak.

Elan bilahare ise gine etkili ekrana ati olan uzaklık olgun bültenleri ve asıl olgun bülteni var. Haberlerde siyasa namevcut, rastgele öz var!.. Saz, beyaz perde, moda, monitör, coşku hayatı, ünlüler, dernek hayatı, Hollywood starları, esenlik-estetik-gösteriş kuşakları ve hayatın içinden henüz haddinden fazla şeyolacak. 

Akşam Ezanı ise Erol KöseBahir Tuna ve Oğulcan Tanrıyar ’ın meydan aldığı “Hangi Diyorsak O!..” deli dolu olarak ekrana ati.

(Gazeteci, TV ’ci ve radyocu arkadaşların sunacağı-yorumlayacağı-konukağırlayacağı gayrı programlar ise bu yayınların oturmasıyla gelişigüzel peş peşe ekrana gelmeye başlayacak. Esasen Uçankuş TV ’üstelik program yapacak ünlüsanatçılar dahi beraber anlaşılan olacak)

UÇANKUŞ TV NASIL İZLENECEK?..

Türkiye ’deki 22 milyon monitör izleyen hanenin 14.5 milyonu“Uydu”dan izleme ediyor televizyonları…
Arkası Sıra 2-3 milyonla Digitürk, 1-2 milyonla D Smart geliyor. Hoşgörüsüz kalan 2-3 milyon ise “değişik” bölümüne giriyor.
Ve hele tendürüst nüfusun ise televizyonu imdi ekseriyetle internettentakip ettiği de biliniyor.
Aha bu bilgiler ışığında, “ana”, “kamu” ve “ulusal” ayrımsız TV kanalı başlamak amacıyla biz üstelik öncelikle “Peyk”dan çok serbest bir kitleye seslenme ederek bidayet kararı aldık. Uçankuş TV, yüksek çıkış belgesi gücümüz ve olduğumuz perese ileTürkiye ’nin değme yerinden ve Avrupa ’nın kül ülkelerinden üstelik peyk ilerahatlıkla izlenebilecek.

bu arada, pazartesi günü yayına başlar başlamaz “Peyk”nun yanı sıra D Smart kullanıcıları da “manuel” aramayla aceleten pazartesi günü Uçankuş TV ’yi izlemeye başlayabilecekler. Digitürk ’ü dahi hızlı hızlı aynı sonraki aşama düşünüyoruz.

Ve yer önemlisi… Peyk ’dan yayınımız başlar başlamaz anında interneteindirilecek canlı yayın… Siz üstelik lüzum bilgisayarınızın başında, lazım cep telefonunuzdan anında Uçankuş TV ’yi izleyemeye başlayabileceksiniz.

Öncelikle ucankus.com internet sitesinin ve sacitaslan.com genel ağ sitesinin pazartesi gününden itibaren ana sayfaları bile değişiyor ve ana sayfalarında, Uçankuş TV yayını doğrudan görülebilecek, izlenebilecek ayla geliyor. Uydu ’dan bütün televizyonlara ulaşan Uçankuş TV, sonunda genel üzerinden bile herkese ulaşabilecek.

Ayrıca, Peyk ’dan internete verilen yayınlar yalnız bu iki siteye dahi hususi olamaz ve isteyen siteler Uçankuş ’tan embed kodunu alarak,Türkiye ’nin evvel ve yegâne magazin kanalı Uçankuş TV ’nin yayınlarını hareketlinamına uydudan doğrudan alabilecek, yayınlayabilecekler.

Serencam kendisine Uçankuş TV ’nin kelime sıklığı vs her şeyi hazır… Bütün frekans bilgileri de im haset-pazartesi gününden önce sizlere verilecek. Uydu ve D Smart kullanıcıları, büyük ihtimalle Cuma gününden itibaren televizyonlarını Uçankuş TV ’yi tutkun olmak için ayarlayabilecek durumda olacak. İnternette ise izleyiciler Uçankuş TV ile yayına başlandığı devir,pazartesi günü tanışacaklar, rastgele yerden Uçankuş ’u izleyebilecekler.

Yani müzik, seri, film, moda, coşku dünyası, kısaca magazinseverlerin Uçankuş TV ’yi kaçırma şansları yok!..

Türkiye ’nin geçmiş ve biricik magazin kanalı Uçankuş TV ’nin bütün sektöre filinta olmasını diliyoruz.

Bir Cevap Yazın