Uçankuş’tan Bağ Akalın açıklaması

Fakat, bu selen Viyana dönüşü “yanlış” ve “iştahlı” bir şekilde Deste Akalın ’a telefonla “apayrı makule” aktarılınca, Akalın, henüz haberi okumadan Uçankuş ’u suçlamıştı. Doğal yerine beraber ipler da gerilmişti.

Esasta aldığımız bilgilere bakarak Bandaj Akalın, birileri yoluyla “kandırıldığını” anlamıştı. Ancak bunun sonrasında ağızsız kalıyordu.

Akalın beş altı ilk sessizliğini bozdu ve birkaç ilk Twitter ’a şunları yazdı:

“YANLIŞ ANLAŞILMA!!! ÇEVRENDEKİLERİN HERHANGI BIR DEDİĞİ DEĞME ANT DOĞRU ÇIKMIYOR!!!”

“VİYANA DÖNÜŞÜ ALDIĞIM TELEFONLARDAN YOLA ÇIKARAK YAPTIĞIM YORUMLAR YANLIŞ ANLAMALARA SEFER AÇTI…”

“FERT TANRIYAR ’LA YILLARIN HUKUKUNA DAYANARAK BUNU ANLAYIŞLA KARŞILAYACAĞINI UMUYORUM”

“ETMEK KIM ARTIK DUYDUĞUNA DEĞİL, GÖRDÜĞÜNE İNANACAKSIN”

Bu net, ilgiyle ve yürekli açıklamalardan sonra Uçankuş yerine tığ bile Bağ Akalın-Hande Yener arasındaki çekişmeden ırak durmaya ve bu konuları uzatmamaya değişmeyen verdik.

Değme sanatçıya tıpkısı mesafede durmayı ilke edinen Uçankuş kendisine antrparantez “yanlış manipülasyon yaşadığını” itiraf fail Sargı Akalın ’ı de kutluyoruz.

Çok çok uzatmaya lazım bulunmayan. Mesajı düzlük almıştır. Bizce şu anda biricik üzülen kesimse, insanların arasını bozmaya müteharrik(dedikodularla) fakat başarılı olamayan “eşhas” olmuştur!!!

Biz de itiraf edelim… Uçankuş yerine, hemen “nahak yere” yere suçlanmanın üzüntüsünü, kırgınlığını ve kızgınlığını yaşadık iki dönme… Fakat Akalın ’ın bu babayiğit tavrı bizim bile gönlümüze akarsu serpti.

Bundan Sonra arada bahis taşıyanlar düşünsün!!! (Bunu elan ilk Gülben Akil Baliğ ’e dahi yapmışlardı!!! Ama O, Deste Akalın üzere babayiğit davranamadı!!!)

Bir Cevap Yazın