‘Ücret krizi’ haberine Ay Yapım’dan izah!

Fahriye Evcen’in birlikte dizinin kadrosuna katıldığı ve kısım başına 30 bin TL alacağının belirtildiği haberde, bölüm başına 20 bin TL düz Abdullah’ın bu duruma itiraz ettiği ve sette mahiye krizi çıktığı argüman ediliyordu.

Kamer Imal, haberi şu açıklamasıyla yalanladı: 21 Ağustos 2014 tarihinde Kez Gazetesi’nde imzasız namına ‘kriz’ anonsuyla duyurulan “Kurt Seyit ve Şura İstanbul” dizisiyle ait haber tamamen fon ürünüdür. Kurt Seyit ve Şura İstanbul” dizisinin seti elan başlamamıştır. bahis konusu oyuncular henüz bire bir araya de gelmemişlerdir. Başlamamış bire bir sette tıpkısı krizin yaşanmış olması üstelik olabilir değildir. Oyunculara ödendiği tez edilen rakamların on paralık biri üs olmadığı kadar, geçmişte yapılan bazı haberlerde yer kayran indirimler, pazarlıklar söz konusu on paralık değildir.

Zımnında bahsedilen krizin hakikat olması üzere yegâne tıpkı dayanak bile bulunan değildir. Nakız hakeza iken batıl ayrımsız haberin değişik mecralarda dahi yayılması, haberde ismi geçen herkesi olağandan üzmektedir.  

Şirketimiz tarafından duyurusu yapılmamış, onaylanmamış evet da gazeteci imzası barındırmayan haberlere değer etmemenizi önemle rica ederiz.

Saygılarımızla

Ay YAPIM” 

Bir Cevap Yazın