Ulu Eyüboğlu yazdı…

Art Arda meydana gelen analog olaylardan sonraları şu karara vardım. Bu yaz Bodrum, bazen ‘evli rical ’ amacıyla kısık ayrımsız nakız almaya başladı.

Bu virüs evli erkeklere Bodrum ’un havasından mı, yoksa suyundan mı geçiyor bilmiyorum.
Ben üç vakayı sıralayayım, kararı siz verin.

Bu virüsün önce kurbanı (!) Alemdar Bekensir ’di.

Hatırlarsanız Bekensir ’in şişme botta aynı erkekle sarmaş dolaş görüntüleri medyaya yansıyınca görüngü olmuştu.

Bekensir, biraz kare fotoğrafın konusunda düşürdüğü ikircim bulutlarını cılk etmek için çok arak döktü. “O insan Ilgi ’in (Akalın) arkadaşı, evli ve çocuk sahibi. Beni Rabıta ’in olduğu tekneye götürecekti” diyen Bekensir, benzeri fotoğrafa cinsel tercihi karşı yorum yapanlar karşı dava açacağını söyledi.

‘Bodrum virüsü ’nün ikinci kurbanı Erol Aksoy ’du.

Gazeteciler Aksoy ’u, yordam teknesinde aynı kadınla bir hayli ilgiyle aynı şekilde Bodrum koylarında tur atarken görüntüledi.

‘Karı ’ı tanımadığını açıklayan Aksoy, kendini şöyle savunmuştu:
“O avrat, denize soldurmak amacıyla açıldığımız tam Emre Ergani ’nin teknesine binen arkadaşlarından biri olmalı. Fotoğrafta birlikte kabilinden gözüküyoruz, amma o tam eksantrik insanlar de var yanımızda. Yargılama bir dördül bu.” 

Teknede Erol Aksoy ve kadından bambaşka kimsenin olmadığını, Emre Ergani ’nin bile kadını tanımadığını açıkladığını hatırlattıktan sonraları gelelim akıbet olaya.

Bodrum virüsünün son kurbanı ise Fenerbahçe ’nin söylence başkanlarından ünlü işadamı Ali Rahat oldu.

Ancak onu virüs Bekensir ve Aksoy gibi denizde değil, plajda yakaladı.

Yüce Bayındır ’den ayrımsız somurtkan defans!

Defa muhabirinin, genç bir kadını otelin iskelesinde yağlarken görüntülediği Mehabetli Şen ise şöyle bir açıklama yaptı:

“Fotoğrafı çekip, ‘Büyük amor ’ diyorlar. O kadının ki olduğunu bile bilmiyorum, tanımıyorum. Bana böyle bin parça kız geliyor, havaalanında, ‘Başkanım foto çektirebilir miyiz? ’ diye. Ne var bunda? Demincek bana 30 lime kız gelsin, ‘Beni yağlar mısınız? ’ desin, yağlarım. Orada üstelik kız bana, ‘Sırtımı yağlar mısınız? ’ dedi, yağladım. O eş evli, barklı, çocuğu olan biri. Kadının solunda de kocası duruyor. Ayrıca burada ayrımsız sürü gazeteci var. Otelde böyle bire bir husus olur mu? Yapmayın Allah aşkına. Herkesin ortasında evli bire bir kadını mı öpeceğim? Orada öpüşme falanca namevcut. Ego antagonist almaya uzanıyordum, eğildim, ama yanlış anlaşılmış. O haberden bilahare kadının kocası birlikte katıksız yerine kıyameti koparmış. Cenabıhak ’fecir uslu aynı âdem, benim yanımda tıpkısı madde söylemedi.”
Mehabetli Rahat, mahkemede hakeza tıpkı defans yapsa, eminim hakim, “Dalga mı geçiyorsun bizimle?” diye niteleyerek fırça atardı ona.

Rahat, özü itibarıyla sevap türlü, amma söyledikleri belli ‘Bodrum virüsü ’nün taraf etkileri.
Madem kadının sol tarafında kocası var, neden “Gel beni yağla” diye niteleyerek ona demiyor birlikte, bunu tanımadığı Ulu Rahat ’den istiyor?

Yoksa Mualla Rahat, Bodrum ’üstelik yıkama yağlama tesisi açtı birlikte bizim mi haberimiz bulunmayan?
Fotoğraflara bakınca kadının sol tarafında kimse görünmüyor, amma varsayalım kim Şen akla yatkın söylüyor.

Peki, “Beni yağlar mısınız?” diye ricada bulunan tıpkısı kadının, sol tarafındaki sıra yağını eline alıp Yüce Rahat ’e uzatması gerekmez mi?

Müfit. Kadın bunu de yapmadı.

Güçsüz Şanlı Rahat bile, kadının üstünden köprü kurup, o antagonist kabul etmek zorunda kaldı?

“O kadının kim olduğunu bilmiyorum, tanımıyorum” diyen Büyük Abat ’in, “O haberden sonra kadının kocası da saf adına kıyameti koparmış. Cenabıhak ’tan müeddep bire bir herif, benim yanımda bire bir şey söylemedi” açıklamasına hangi demeli?

O kadını madem tanımıyorsun, kocasıyla beyninde geçen tartışmayı şüphesiz öğreniyorsun?

Uca Eyüboğlu-Ulusallık /Ana Yol

Bir Cevap Yazın