ULUSALCI YAZARA KONUŞTU

Habertürk ’ad milliyetsever yazarı Yiğit Keder ’un Sansürsüz programına mihman olan Adnan Oktar mehdi olduğu yönündeki iddialara cevap verdi.

KIYAMET ALAMETLERİ BELİRDİ
Kıyamete çokça az bir çatlak var. Hicri 1500 yılından sonradan facia bekleniyor. Said Nursi birlikte 1545 yılında Tanrı ’ın izniyle kıran kopacak diyor. Yani bunun akıbet anlarındayız. Mehdi ’nin çıkışından eski alametlerin birçoğu belirdi. 1 Ramazan ’üstelik gün tutulması, İran-Irak savaşı, Afganistan işgali, Fırat ’ın suyunun kesilmesi, Ramazan ayında ay ve gün tutulması, akrep yıldızın çıkması, Kabe baskını, çöle batan kalabalık (Irak ordusu), Bağdat ’ın alevlerle yok edilmesi gibi. Kur ’an-ı Eli Açık ’in Vuzuh Suresi ’nin 55. ayetinde Mehdi ’nin çıkışıyla ilgilendiren hikmet vardır.

MEHDİ DEĞİLİM AMMA ANALOG YÖNLERİM VAR
Ego mehdi olduğumu iddia etmiyorum. Ego haddimi bilirim. Cenabıhak ’ın rastgele kuluyum. Böyle bir iddiada bulunmak haramdır da. Mutekit hakeza benzeri iddiada bulunamaz. Amma sakalı olan değme insan, itidalli boylu her eş mehdiye analog. Benzer yönlerim var. Haddinden Fazla fazla yönlerim benziyor amma mehdi değilim.

ELEKTRONIK BEYIN DABBETÜL SUNU
Dabbetül Sunu bilgisayardır. Topraktan mamul ve konuşan, etken özelliği gösteriyor. Bilgisayar ve genel ağ sistemi Dabbetül Sunu ’dır. Ahir zamanda çıkmıştır ve dine bakım etmektedir. İnsanlara dini anlatıyor. Kuran ’bile insanları uyaracak diyor kıytırık birlikte uyarıyor. Mehdi ’nin ve Hz İsa ’nın kılıcıdır internet sistemi.

CÜBBELİ ’YE YANIT
Adnan Oktar, Cübbeli Ahmet Öğretmen ’nın Yeke Yek programında kendisi ile ilişkin söylediklerine bile yanıt verdi.

Adnan Oktar şöyle konuştu: “O anlatımların bir kısmını ibretle izledim. Bu cins bire bir üsluba hangi icap var! Islam merhamet dinidir. Bu ağdalı izahlara ne lüzum var. Bağımlı sünnete makul izahları tenzih ederim. Hele hakeza bellek almaz fantezileri terennüm etmek hatalı. Tiksindirmekten eksantrik benzeri işe haylaz.”

Bağlı Olmak için haberin videosuna tıklayınız…

Bir Cevap Yazın