ULVI EYÜBOĞLU YAZDI..

Gülben ’le Görüntü artık ‘Kanka ’!

Pazartesi 17.00 sularıydı… Gülben Ergen ’e telefon açmam gerekiyordu. Cep telefonumun hafızasından “Gülben”i görünce çevir tuşuna bastım…

Telefon iki kat çaldıktan sonradan açıldı.

Normalde Gülben Ergen telefonumu, “Buyur Laz Şanlı” diyerek dil. Amma bu kez telefon anca açılmadı.
Cebin taraftan “Peki Mürtefi, ben Hülya” diye niteleyerek bildik tıpkı curcunalı gelince şaşırdım.

Bu telefon bile mı sapıtmaya başladı, yoksa ben mi Gülben adına Rüya ’yı aradım diye aynı yandan zat kendime söylenirken tıpkı yandan de telefonu nezaret etmek üzere otomobili yolun sağına çekip park etmenin peşine düştüm.

Otomobili sağa rezerv telefonumun ekranına baktım tıpkı hükümsüzlük namevcut. Çünkü Gülben yazıyor ekranda. Dedim kim ben Gülben ’i aradım, sen nasıl çıktın karşıma…

Almaç şakası mı bu yoksa? Baktım alın tarafta dayanılmaz tıpkısı kahkaha…

Senelerce aralarındaki rekabetle magazin gündemine damgasını vuran Görüntü Avşar ’la Gülben Akil Baliğ ’in kameralardan uzak sürdürdükleri hukuk beni şaşırtmadı desem biber dolması peki. Gelişigüzel özdek aklıma gelirdi birlikte, günün birinde Gülben Ergen ’in çökertme telefonunu çevirdiğimde karşıma Rüya Avşar ’ın çıkacağı, Gülben ’mağara telefonunu Hayal ’nın açacağı gelmezdi.

“Aklıma gelmeyenler, başıma geldi” derler evet, bana da öyle oldu.

Gerçi Imge Afşar, gülerek, “Ego Gülben ’e gelmedim kim, ikizlerine geldim” dedi, ama olsun. Ağustos sıcağında yaşadığım bu alışılmadık bana değil bağ bozumu, kışa kadar yeter!

Büyük Eyüboğlu / Tabiiyet

Bir Cevap Yazın