Ulvi Kırca’nın eski gelininden tehdit suçlaması!..

Geçtiğimiz yıl eşi Ozan Kırca’dan boşanan Serap Yasemin Heitzer bozuk kayınpederi Ali Kırca’dan sonraları kayınbiraderi Candaş Kırca’dan da sızlanan oldu. Heitzer dilekçesinde Candaş Kırca’nın evine kadar gelip namına taşlama ve tehditler savurduğunu öne sürdü. Yüksek Kırca’nın aşağılık oğlu Âşık Kırca’yla 2 yıl önceki boşanan Ilgım Mısır Yasemini Heitzer, geçtiğimiz günlerde çarkıt kayınpederi Mürtefi Kırca’nın annesiyle oturduğu lüp suyu ve doğalgazını kestirdiği gerekçesiyle İstanbul Cumhuriyet Altını Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulunmuştu.

Serap Mısır Yasemini Heitzer, bu posta de evine kadar gelip kendisini gözdağı ettiğini argüman ettiği Büyük Kırca’nın değişik oğlu Candaş Kırca’dan yakınan oldu. Heitzer, savcılığa verdiği hoşnutsuzluk dilekçesinde, “11 Gücük Ay 2014 haset saat 01.00 sularında oturduğum dairenin zili çalmaya başladı. Israrla araklayıcı zil beni endişelendirdi ve cama yöneldim. Aşağıda Candaş Kırca vardı. Bana ‘İn aşağıya’ diyerek bağırarak sinkaflı küfürler harcama etti. Ben üstelik bunun üstüne çabukça 155 polis güçleri imdat hattını arayarak müzaheret istedim. Polisi aradığım sırada apartmanın içine girmiş ve yukarı çıkmıştı. Kapıyı tekme ve yumruklar atarak açmaya çalıştı. Biraz antlaşma geçtikten sonradan polis ekipleri geldi. Camdan aşağıya baktığımda Candaş Kırca mevrut polislere; ‘Ego Yüce Kırca’nın oğluyum. bu kadın bizim evde oturuyor sinsice neşelilik kullanıyor, filhakika onunla mahkemeliğiz’ diyerek polisleri korkutmaya çalıştı. Ben camdan ‘yukarıya polis gelmesini istiyorum’ diyerek seslensem üstelik üst gelen olmadı. Yakınan olduğumu, şahısı bırakmamalarını söyledim. Polisler ise bana ‘O ahit karakola gidip şikayetçi olun’ diye niteleyerek fenomen yerinden ayrıldılar. Candaş’ın arabasında ayrımsız emanet elan vardı, eski esim Ozan Kırca’ya benzettim” dedi.

POLİSLERDEN DE YAKINAN

155 i arayarak yardım istediğim ve fenomen namına gelerek hiçbir muamelat yapamayarak fenomen yerinden ayrılan polislerden yakınan olduğunu belirten Ilgım Mısır Yasemini Heitzer, “Şüphelilerin cezalandırılmasını istiyorum” dedi. Savcılık, Candaş Kırca ve iş yapmadığı iddia edilen polis memurları üzerine anket başlattı. 

ISTEM ZEKI / SABAH GENEL AĞ SİTESİ

Bir Cevap Yazın