Umum tartışma programları yayından kaldırıldı!

Vatan’da vadi kayran habere bakarak Habertürk televizyonu ense yönetimi şappadak tıpkısı kararla seçimlere kadar bütün siyasi ağız dalaşı programlarının yayından kaldırılmasına değişmeyen verdi.

Ciner Grubu’nun patronu ve tepe yönetimi yadırgatıcı tıpkı kararla seçim sürecinde bilcümle tartışma programlarını yayından kaldırdı.

Takım, seçme sürecine girilirken yine şaşırtı ayrımsız kararla Habertürk TV’deki hep tartışma programlarını yayından kaldırdı. Karara bakarak Fatih Altaylı’nın sunduğu Teke Tek, Balçiçek İlter’in sunduğu Olumsuz Rey, Didem Aslan’ın sunduğu Türkiye’nin Nabzı ve Ece Üner’in sunduğu canlı yorumculu Eksiksizce programları 7 Haziran seçimlerine büyüklüğünde ekranda olmayacak.

YERİ GARANTI BIRICIK PROGRAM: TARİHİN KAYIRICI ODASI

Kanalda bili kuşakları, saat başı, ekonomi ve spor bültenleri ise devam edecek. Yayın akışında vakit kaybetmeden haberlere ciddiyet verilecek. Başka programların akibeti ise şimdilik muhtemelen değil. Kanalın yeri garanti tek programı ise ‘dünya yıkılsa birlikte yayını tek kesilmeyen’ Hedef Bardakçı’nın Tarihin Eğin Odası.

Bir Cevap Yazın