Umum TV’de alevli ‘su’ tartışması!..

Milliyet’in haberine bakarak Ankara Büyükşehir Belediye Reisi Melih Gökçek Halk TV faal yayınına telefonla katıldı. ‘Basın Koridoru’ isimli programı arayan Gökçek, Ankara şekebe suyu ile ilişik iddiaları yanıtladı.

HALK TV’NİN KJ’SİNE TEPKI

Önceki hafta, Melih Gökçek’in etkin yayında “akarsu deneyi” yapmasının arkası sıra internette “Karadenizli vatandaştan Gökçek’e karşılık” adıyla tıpkı videoteyp paylaşıldı. El TV da bu videoyu olgun bülteninde ekrana getirdi ve videonun altına “Karadenizli vatandaş Gökçek’in su şovunu bozdu” şeklinde ayrımsız KJ yazdı.

Ahali TV’nin bu videoteyp ve KJ’sine kızan Gökçek, faal yayında El TV’ye bile suçlamalar yöneltti.

Gökçek şöyle konuştu:

“Yahu siz yapıyorsunuz bunu. Elimde foto var ondan okuyorum. Altyazınız aynen şu: ‘Karadenizli yurttaş Gökçek’in su şovunu bozdu’ Siz kalkıp insanlara kavisli bilgi verirseniz bu eksiklik değil mi? ‘Bozdu’ diyorsunuz Melih Gökçek’i. Kırmızıyla yazıyorsunuz. Altına da beyaz zehir siyahla ‘Gökçek’in akarsu şovunu böyle bozdu’ Ki birtakım bozdu? Ego bunu muhannet ettim. Sokağa çıkmayacak hale getirdim. Siz hâlâ Umum TV adına o adamın yaptığının aynısını yapıyorsunuz. İnsanları böyle tahrik ediyorsunuz. Dalavere söylüyorsunuz. Bunu göster bir şey demiyorum amma altına ‘Melih Gökçek’in akarsu şovunu bozdu’ diyorsunuz.”

Bağlı Olmak üzere haberin videosuna TIKLAYINIZ!..

Bir Cevap Yazın