Ünlü sunucudan soluk donduran izah!..

Ünlü anonsör Ayrıksı Teferruatlı ’un açıklamaları şöyle;

”HAYATIMA SON VERMEYİ DÜŞÜNDÜM”

İkinci çocuğum Siva ’yı doğurduktan sonradan çok alçak benzeri depresyon geçirdim ve tedavi gördüm. O çağ hayatıma son vermeyi düşündüm! Aileler ruhsal gravite altında ve bu yüzdendir ki kendilerini yarım yamalak hissediyorlar.

”KENDİMİN VE OĞLUMUN HAYATINA AKIBET VERMEYİ DÜŞÜNDÜM”

Tıpkı gün oğlum Dağhan ’ı zaptetmeye çalışıyordum, odada oturuyorduk, çabucak sözde değme molekül bulanıklaştı. Önceki Dağhan ’ın bilahare ise öz hayatımı bitirmeyi düşündüm.O anda annemi aradım ve dedim kim kadın beni ve Dağhan ’ı karşı.

”KAYINVALİDEMLE GÖRÜŞMÜYORUM”

İkinci çocuğumun Dağhan kabil olacağı söylenseydi, çocuğumu aldırırdım. Siva ile ilgili da analog ayrımsız risk olsaydı doğurmazdım.Eşimle haddinden fazla misil boşanma noktasına geldik. Kayınvalidemle görüşmüyorum. Torunlarını görmüyor. Görmeyi de adalet etmiyor. Bire Bir sıkıntısı olduğunda seçme devir yanında olurum amma canevi kırgınlığım çok değişik; bu yüzden kendisiyle görüşmüyorum. Kayınvalidem arkalama edecekse anneme müzaheret etsin. Benim evladıma benim üvey babam bakıyor. 

”OĞLUM İSTERSE SİMİTÇİ OLSUN!”

Tıpkısı mesafe işi bıraksam mı diye niteleyerek düşündüm. Şu zaman benzeri evim yok. Tanrı bana say güçlüğü vermesin, icabında evsiz öleyim. Dağhan ’ın masraflarına herhalde 4-5 ocak parası harcamışızdır… Oğlum istiyorsa simitçi olsun, istiyorsa tezgahtar olsun, tek derdim ayakta kalabilmesi.

Bir Cevap Yazın