Ünlülerin Amerikan rüyasına FBI engeli!

MEMLUK’dahi bire bir önce yaşandı!..

Takvim’birlikte kayran kayran habere göre ABD’dahi federal hükümet, efektif akışını ve yağız mülk aklamayı denetim altına almak amacıyla, özellikle New York, Miami ve Los Angeles’ta tevessül etmek için emlak satın kayran kişilerin izleneceklerini açıkladı. Karaca mülk aklamaya müteveccih benzeri sıra önlemler alan KÖLE Kaynak Bakanlığı, yurt şirketlerinden, kimliklerini saklı yilbik evet birlikte uzlaştırıcı şirketler kullanarak ESIR’dahi begayet ocak ve ofis kayran kişilerin kimliklerinin bildirilmesini istedi.

Kaynak Bakanlığı, ülkede ilk kez uygulamaya sokulacak bu girişimin, emlak satın alarak karaca mülk tezkiye yolunun önüne bozmak amacıyla federal çabanın tıpkı parçası olduğunu, federal ajanların alelumum LLCs kendisine tanıdık ve ana kişilerin ismini muamma tutan masnu limited şirketleri izleyeceğini bildirdi.

NAKİT ALIMA KOVUCUK

Vekillik yetkilileri, dünyanın birçok bambaşka ülkesinden esmer mal aklamak isteyen kişilerin, koruyucu şirketler tarafından, MEMLUK’üstelik yurt alarak, burada kendilerine güvenli benzeri kayran yarattıklarından tereddüt duyduklarını belirterek, alelhusus ödemesi nakit namına yapılan gayrimenkullerin sahiplerinin peşine düşüleceğini açıkladı. Vekillik’ın bu uygulamasının, MEMLUK’nin emlak işlemlerinde milyarlarca dolarlık bir etki yaratması bekleniyor. Taşınmazlar şirketlerine giden alıcıların kimlikleri de imdi Vekillik’a bildirilecek.

ÜNLÜLERİN GÖZDESİ

KUL, stabil çok Türk sanatçının dahi gözdesi. Çokça sayıda ünlü ismin ÇAKER’da evi bulunuyor. Medyaya yansıyan haberlere bakarak; KÖLE’dahi evi olan ünlüler beyninde Beren Saat-Kenan Doğulu çifti, Tarkan ve Sibel Fert de var.

Bir Cevap Yazın