‘Unutulmaz’ bu akşam ezanı heyecan komple!

Harun ve Gidiş, onları bekleyen dokunaklı, ıstırap ve çekinmek yoğun geceden bihaber hayatlarının yeryüzü mutlu anını yaşamaktadırlar. Öte yandan Batu intikamını almaya başlamıştır ve durmaya üstelik hiç niyeti yoktur. Gecenin bahtiyar yüzü kasırgaya dönüşürken, Harun ve Hattıhareket sonu gelmez tıpkısı kabusun içine yuvarlanırlar. Alelhusus üstelik Harun…

Batu ’nun Kraliçe ’ye yaptığı umulmayan öneri, iki kardeşin yollarını tecezzi noktasına getirecektir. Serencam yaşananlardan oldukça bunalan Melda, kendine yeni benzeri yol çizmeye hazırlanırken, annesinin ona anlatacakları bu isteğine serencam verecektir. beraber Ferda ’nın vereceği tıpkı karar, Güler ailesinde şişman kavgaların yaşanmasına amil olacaktır.

Arslanlı ailesi için artık kullanılmamış bire bir dolaşma başlamıştır. Ateş ve tasa kırcı tıpkı devir. Yağmur da bu şişman hüzünden payına düşeni alacaktır. Annesini öldü zanneden hasis kız, sevdiklerini kaybetmenin acısını aynı el daha yaşayacaktır.

Harun amacıyla daha çok bir tane tıpkı uğur vardır. Hangi pahasına olursa olsun Kenan ’ı bulmak ve yaptıklarını ona ödetmek. Kenan ’ı arayan eksantrik biri daha vardır. Amma onun amacı Harun ’dan çok farklıdır!
Harun ’u ve Yağmur ’u zayi etmek istemeyen Kraliçe için imdi kılıçları incizap zamanı gelmiştir. İki karı arasındaki savaşta, Çizi ’nın alacağı derin biberli uzun süre kalbini kanatacaktır. Aras birlikte Harun ’a karşı harekete müstehap. Hem üstelik Harun ’un tek beklemediği tıpkı şekilde.

İşte eskimemiş bölümün fragmanı!…

Tutkun Olmak için haberin videosuna TIKLAYINIZ!…

Bir Cevap Yazın