‘Unutulmaz’ dizisinin eskimemiş bölüm fragmanı!…

Çizi’nın yanı sıra Aras’ın olması Harun’un sinirini daha da artırırken, Tutum mutluluğu ve hüznü aynı anda yaşamaktadır. Davranım’nın Harun’dan tek bir isteği vardır. Harun’un cevabı pek haddinden fazla şeyi değiştirecektir.

Polise ifadesini atfetmek isteyen Feyyaz’ın bire bir şartı vardır. Bu şart davranışlar zincirinin başlamasına sebep olacaktır. Arslanlı’ların eski kabusu köylü dönmüştür.

Yağmur’un annesi hakkında sorduğu sorular Harun’a can anlar yaşatır. Hattıhareket amacıyla maltalık bundan sonra baştan başlamıştır ve hangi olursa olsun kızını kaybetmeyecektir. Muamele’nın bu sarsılmaz inancı Aras’ı çok etkiler ve ona evvelce yaşadıklarını hatırlatır.

Çektiği acılara bir yenisi eklenen Türkan, Cemil’in evine dönmesi konusundaki umudunu yitirmektedir. Aras’tan Fiil ve Baran hakkındaki gelişmeleri öğrenen Cemil’in ise Harun’a öfkesi sürmektedir.

Ummadığı bir anda Yağmur’la yakınlaşan Çizi mutlulukların genişlik büyüğünü yaşarken, gelen bir telefon ona ve ailesine fert anlar yaşatacaktır. Dört sene süresince ona sunu büyük desteği veren Melda ise hiç beklemediği bir anda ayrımsız yol ayrımına gelecektir. Vereceği değişmeyen dayanabilen haddinden fazla kişiyi etkileyecek ayrımsız karardır.

Aha bu akşam ezanı izleyeceğimiz yıpranmamış bölümün fragmanı…

Izlemek için haberin videosuna TIKLAYINIZ!…

Bir Cevap Yazın